Nikâhın ardından düğün yemeği | Körfez Gazetesi
Dolu karpuzu da vurdu

Dolu karpuzu da vurdu

Başkan Sözen’den ‘sandığa gidin’ çağrısı

Başkan Sözen’den ‘sandığa gidin’ çağrısı

ASAT mobil aracı Manavgat’ta

ASAT mobil aracı Manavgat’ta

Balık ağına dolanan  kedi yavruları kurtarıldı

Balık ağına dolanan kedi yavruları kurtarıldı

Kediyi güvenlik kurtardı

Kediyi güvenlik kurtardı

Nikâhın ardından düğün yemeği
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 4 Ekim 2017 - 11:35:15
Nikâhın ardından düğün yemeği

  Antalya’da yayımlanan İncity dergisi haber koordinatörü Murat Yılmaz ve yabancı dil öğretmeni Zeynep Şahin dünya evine girdi. Muratpaşa Belediyesi Nikah Salonu’nda kıyılan nikahın ardından tebrikleri kabul eden Yılmaz çiftini yakın arkadaşları ve meslektaşları yalnız bırakmadı. Bir yıl önce tanışan ve evlenme kararı alan Murat Yılmaz ve Zeynep Şahin çifti nikahlarının ardından aileleri ve yakın […]

 

Antalya’da yayımlanan İncity dergisi haber koordinatörü Murat Yılmaz ve yabancı dil öğretmeni Zeynep Şahin dünya evine girdi.

Muratpaşa Belediyesi Nikah Salonu’nda kıyılan nikahın ardından tebrikleri kabul eden Yılmaz çiftini yakın arkadaşları ve meslektaşları yalnız bırakmadı. Bir yıl önce tanışan ve evlenme kararı alan Murat Yılmaz ve Zeynep Şahin çifti nikahlarının ardından aileleri ve yakın arkadaşlarıyla Nar Bistro’da düzenlenen düğün yemeğinde buluştu. Pasta kesip mutluluklarını davetlilerle paylaşan çift, gece boyunca dans ederek eğlendi. Nikaha katılan davetliler şık ve renkli giyimleriyle dikkati çekti. Eğlencenin ardından memleketi Edirne’de düzenlenecek düğün için yola çıkan genç çift, araç konvoyu eşliğinde uğurlandı. Nikahını Antalya’da, düğününü ise memleketi Edirne’de yapma kararı aldığını söyleyen Murat Yılmaz, “Uzun zamandır İncity dergisinde haber koordinatörlüğü yapıyorum. Mutlu günümde beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim” dedi. Çift düğünün ardından Ege sahillerinde balayını geçirecek. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz