Muratpaşa’da bayram hazırlığı | Körfez Gazetesi
Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

20 yıl sonra yakalandı

20 yıl sonra yakalandı

Hayata sımsıkı tutundu

Hayata sımsıkı tutundu

Serik’te tapu dağıtımı

Serik’te tapu dağıtımı

Netten lens satışına tepki

Netten lens satışına tepki

Muratpaşa’da bayram hazırlığı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 15 Ağustos 2017 - 14:12:26
Muratpaşa’da bayram hazırlığı

    Muratpaşa Belediyesi’nin başlattığı; kurbanlık hayvanların veteriner hekim kontrolünde, temiz alanlarda satışının yapılabilmesi ve vatandaşların sağlıklı bir şekilde kurban kesimini gerçekleştirebilmesi uygulaması sürüyor. Kurban satış ve kesim alanlarında düzenlemeler yapan Muratpaşa Belediyesi; kesimin ardından ortaya çıkan atıkların çevre ve insan sağlığı açısından tehlike oluşturmadan bertaraf edilmesini içeren önlemleri de alıyor. HAYVAN SATIŞI Topçular Mahallesi […]

 

 

Muratpaşa Belediyesi’nin başlattığı; kurbanlık hayvanların veteriner hekim kontrolünde, temiz alanlarda satışının yapılabilmesi ve vatandaşların sağlıklı bir şekilde kurban kesimini gerçekleştirebilmesi uygulaması sürüyor. Kurban satış ve kesim alanlarında düzenlemeler yapan Muratpaşa Belediyesi; kesimin ardından ortaya çıkan atıkların çevre ve insan sağlığı açısından tehlike oluşturmadan bertaraf edilmesini içeren önlemleri de alıyor.

HAYVAN SATIŞI

Topçular Mahallesi Gazi Bulvarı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası karşısı ile Bayındır Mahallesi Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu arkasındaki alanlar, Muratpaşa Belediyesi ekiplerince, kurbanlık satış ve kesim için düzenleniyor. Bu alanlarda; tuvalet, duş, otopark ve mescit gibi hizmetlerde sunulacak. Vatandaşlar; bu iki alanın dışında; Cumhuriyet, Konuksever ve Çağlayan mahallelerindeki kapalı pazarlar da kesim yapabilecek. Antalya Valiliği Kurban Hizmetleri Komisyonu kararı gereği; kurbanlık hayvanların, satış alanlarına getirilmesine 17 Ağustos Perşembe gününden itibaren izin verilecek. (DHA)

 

Birinci sayfa KURBAN Bayramı hazırlıklarına başlayan Muratpaşa Belediyesi; kurban satış ve kesim yerlerini düzenliyor. Muratpaşa’da 2 noktada kurbanlık hayvan satış, 5 noktada da kesim yapılacak.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz