Minta: İyi bir hava yakaladık | Körfez Gazetesi
Simge Sağın, şarkılarını  o yavru köpek için söyledi

Simge Sağın, şarkılarını o yavru köpek için söyledi

Falezler temizlendi

Falezler temizlendi

Sualtı kültür mirasının  korunmasında öncüyüz

Sualtı kültür mirasının korunmasında öncüyüz

Ulucan, basınla tanıştı

Ulucan, basınla tanıştı

Partiler bayramlaştı

Partiler bayramlaştı

Minta: İyi bir hava yakaladık
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 26 Ekim 2017 - 11:17:35
Minta: İyi bir hava yakaladık

    KEMERSPOR 2003 Kulüp Başkanı İsmail Selami Minta, takımı 2’nci Lige çıkarmak için çalıştıklarını belirterek, “Şu anda gayet iyi gidiyor takım. Hem yönetim anlamında hem teknik ekip anlamında hem de futbolcular anlamında iyi bir hava yakaladık. Aldığımız sonuçlar da ortada” dedi. TFF 3’üncü Lig 1’inci Grup’ta mücadele eden Kemerspor 2003 Başkanı İsmail Selami Minta, […]

 

 

KEMERSPOR 2003 Kulüp Başkanı İsmail Selami Minta, takımı 2’nci Lige çıkarmak için çalıştıklarını belirterek, “Şu anda gayet iyi gidiyor takım. Hem yönetim anlamında hem teknik ekip anlamında hem de futbolcular anlamında iyi bir hava yakaladık. Aldığımız sonuçlar da ortada” dedi. TFF 3’üncü Lig 1’inci Grup’ta mücadele eden Kemerspor 2003 Başkanı İsmail Selami Minta, 9 haftalık takım performansını değerlendirdi. Antalyaspor ile yeni bir yapılanmanın içerisine giren ve 2’nci Lig yoluna emin adımlarla ilerleyen bir takım oluşturduklarını söyleyen Minta, Kemerspor 2003’ün Tekirova Mahallesi’ndeki stadında bakım çalışmalarının tamamlandığını ve takımın artık yuvasına döndüğünü kaydetti.

 

GAYET İYİ GİDİYOR

 

9 hafta sonunda 18 puanla lider Manisa Büyükşehir Belediye Spor’un 2 puan gerisinde bulunduklarını aktaran İsmail Selami Minta, “Geçen yıl lig bitmeden Antalyaspor ile hem Antalyaspor’un menfaatine hem de Kemerspor’un menfaatine bir dizi görüşmelerimiz oldu. Sağ olsun onlar da bizleri tanıdıkça, gördükçe ‘artık işin protokolünü bir tarafa bırakıyoruz, sizden de çok iyi elektrik aldık, Kemerspor’u İkinci Lige çıkaralım’ diye bir yaklaşımları oldu. Bunun üzerine sezon başı Antalyaspor destekli olağanüstü kongreye gittik, yeni bir yönetim kurduk ve takım oluşturduk. Şu anda gayet iyi gidiyor takım. Hem yönetim anlamında hem teknik ekip anlamında hem de futbolcular anlamında iyi bir hava yakaladık. Aldığımız sonuçlar da ortada” dedi.(DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz