Mehmet Dede’ye sıcak yuva | Körfez Gazetesi
TSM konserine büyük ilgi

TSM konserine büyük ilgi

Madalyalı sporcuya sponsor desteği

Madalyalı sporcuya sponsor desteği

Nasri gidiyor  Eto’o sözleşme istiyor

Nasri gidiyor Eto’o sözleşme istiyor

Fırıncı babanın şampiyon kızları

Fırıncı babanın şampiyon kızları

Enerji üretiminde geride kaldık

Enerji üretiminde geride kaldık

Mehmet Dede’ye sıcak yuva
Mehmet Dede’ye sıcak yuva

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi, Alanya’da üç zihinsel engelli çocuğuyla derme çatma bir kulübede yaşayan 83 yaşındaki Mehmet Kesen’e yardım elini uzattı. Mehmet Kesen’e çocuklarıyla kalabileceği konteyner ev verildi. Büyükşehir Belediyesi, 3 sene önce eşini kaybeden kalp hastası Mehmet Kesen ve birlikte yaşadığı üç zihinsel engelli çocuğuna sıcak bir yuva kurdu. Yaşları 52, 45 ve 42 olan çocuklarına […]

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi, Alanya’da üç zihinsel engelli çocuğuyla derme çatma bir kulübede yaşayan 83 yaşındaki Mehmet Kesen’e yardım elini uzattı. Mehmet Kesen’e çocuklarıyla kalabileceği konteyner ev verildi. Büyükşehir Belediyesi, 3 sene önce eşini kaybeden kalp hastası Mehmet Kesen ve birlikte yaşadığı üç zihinsel engelli çocuğuna sıcak bir yuva kurdu. Yaşları 52, 45 ve 42 olan çocuklarına hem analık hem de babalık yapan Mehmet Dede, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hediye edilen konteyner evde yaşamını daha rahat sürdürebilecek.

 

BAŞKAN TÜREL’E TEŞEKKÜR

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Büyükpınar Mahallesi Muhtarı Ahmet Kaya ile Kesen Ailesi’nin ev sevincine ortak oldu. Yeni evlerini görünce Mehmet Dede ve çocukları sevince boğuldu. Heyecanla yeni evlerini gezen Mehmet Dede, “Her tarafı dökülen yağmur ve fırtınada içinde oturmaktan korktuğumuz bir barakada yaşıyorduk. Şu an o kadar mutluyum ki kelimelerle anlatamıyorum. Bundan sonra sıcacık yuvamız oldu. Bize bu evi veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e ve diğer yetkililere çok teşekkür ediyorum” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz