MATSO üyelerine pırlanta eğitimi | Körfez Gazetesi
Müze Gecesi gezisi

Müze Gecesi gezisi

Küçülüyoruz

Küçülüyoruz

CHP’den İnce’ye destek kampanyası

CHP’den İnce’ye destek kampanyası

Kapan heyecanlandırdı

Kapan heyecanlandırdı

Vezneler hafta sonu açık

Vezneler hafta sonu açık

MATSO üyelerine pırlanta eğitimi
MATSO üyelerine pırlanta eğitimi

MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından kuyumculara yönelik Temel Pırlanta ve Pırlanta Benzerleri (imitasyonlar) eğitimi düzenlendi. MATSO’ya üye kuyumculara yönelik değerli taş ve takıları tanımaları ve mevcut bilgilerini güncellemeleri için Temel Pırlanta ve Pırlanta Benzerleri (imitasyonlar) eğitimi verildi. Bir gün süren ve MATSO binasında gerçekleştirilen eğitim HRD Antwerp Pırlanta Eğitmeni Deniz Tanju Yılmaz tarafından […]

MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından kuyumculara yönelik Temel Pırlanta ve Pırlanta Benzerleri (imitasyonlar) eğitimi düzenlendi. MATSO’ya üye kuyumculara yönelik değerli taş ve takıları tanımaları ve mevcut bilgilerini güncellemeleri için Temel Pırlanta ve Pırlanta Benzerleri (imitasyonlar) eğitimi verildi. Bir gün süren ve MATSO binasında gerçekleştirilen eğitim HRD Antwerp Pırlanta Eğitmeni Deniz Tanju Yılmaz tarafından verildi. MATSO üyesi kuyumcuların katıldığı eğitimde temel pırlanta ve pırlanta benzerleriyle ilgili tüm detaylar anlatıldı.

FAYDALI ETKİNLİKLER

MATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Ergen, oda üyeleri ve satış danışmanlarına yönelik düzenlenen eğitiminin uzman kişiler tarafından verildiğini söyledi. Kursta temel pırlanta ve pırlanta benzerleriyle ilgili detayların anlatıldığını kaydeden Ergen, “Verilen eğitim sayesinde sektördeki arkadaşlarımız pırlanta ve benzerlerini daha iyi ayırt ederek müşterilerine daha iyi eğitim verebilecek. Bu da müşterine güven verecektir” dedi. Verilen eğitime katılan üyelerin çok memnun olduğunu vurgulayan Ergen, oda tarafından açılan bu tür eğitimlerin üyelere faydalı bulduğunu da aktardı. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz