Manavgat’ta İYİ Parti istişare toplantısı | Körfez Gazetesi
TSM konserine büyük ilgi

TSM konserine büyük ilgi

Madalyalı sporcuya sponsor desteği

Madalyalı sporcuya sponsor desteği

Nasri gidiyor  Eto’o sözleşme istiyor

Nasri gidiyor Eto’o sözleşme istiyor

Fırıncı babanın şampiyon kızları

Fırıncı babanın şampiyon kızları

Enerji üretiminde geride kaldık

Enerji üretiminde geride kaldık

Manavgat’ta İYİ Parti istişare toplantısı
Manavgat’ta İYİ Parti istişare toplantısı

Manavgat ilçesinde İYİ Parti’nin kuruluşu amacıyla tanıtım ve istişare toplantısı düzenlendi.   Manavgat’ta bir kafede düzenlenen toplantıya kalabalık bir grup katıldı. Toplantının açılışını yapan Mustafa Erol, ülkenin yeni bir umuda ihtiyacı olduğunu, bu nedenle İyi Parti’nin kurulduğunu anlatarak, “Eskimiş siyasetçiler, eskimiş siyasi partiler, her ne kadar sistem eski de olsa bu sistemin içerisinde yeni bir […]

Manavgat ilçesinde İYİ Parti’nin kuruluşu amacıyla tanıtım ve istişare toplantısı düzenlendi.

 

Manavgat’ta bir kafede düzenlenen toplantıya kalabalık bir grup katıldı. Toplantının açılışını yapan Mustafa Erol, ülkenin yeni bir umuda ihtiyacı olduğunu, bu nedenle İyi Parti’nin kurulduğunu anlatarak, “Eskimiş siyasetçiler, eskimiş siyasi partiler, her ne kadar sistem eski de olsa bu sistemin içerisinde yeni bir şey çıkarmak, yeni sözler söylemek ve insanlarımıza yeni umutlar vermek, yeni bir ufuk açmak artık şart olduğu için sorumluluk sahibi bazı insanlar bazı şeylere ‘dur’ demek zorunda kaldı. Biz bunu yıllardır, içerisinde mücadele ettiğimiz partilerden bekledik” dedi.

İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ

İYİ Parti’nin Antalya il başkanlığına Nizamettin Sağır’ın getirildiğini aktaran Erol, Manavgat’ta da ilçe başkanlığı için adayların bulunduğunu öğrendiklerini, toplantıyı düzenleme amacının adayların fikir ve düşüncelerini vatandaşla İYİ Partililerle paylaşması olduğunu belirtti. Toplantıda konuşan İYİ Parti ilçe başkan adaylarından Mehmet Tosak, kendisini tanıtmasının ardından başkanlık için 10 kişinin daha olduğunu belirterek, “Kim atanırsa atansın, aynı azim ve gönülle atanan arkadaşımın yanında çalışacağım. İnşallah bu birlik, beraberlik ve coşku, Manavgat, Antalya ve Türkiye’de iktidarla taçlanacak” dedi.

GÖRÜŞLER DİNLENDİ

Başkan adaylarından Ömer Faruk Çelebi, birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekerek, “Açık çağrımdır. Bu süreçte ilçe başkanlığına talip olan kim varsa buyursun gelsin. El ele birlikte çalışalım. Aday sayımızın fazla olması bizim zenginliğimizdir. Ne kadar fazla aday varsa bu durum partimize olan teveccühün yüksekliğini gösterir” diye konuştu. Toplantı daha sonra görüş ve önerilerin belirtildiği sohbet şeklinde devam etti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz