Manavgatlı çocuklar yüzme öğreniyor | Körfez Gazetesi
Sel tarım arazilerine zarar verdi

Sel tarım arazilerine zarar verdi

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Bobo Alanyaspor’da

Bobo Alanyaspor’da

MHP’den nostaljik şehir turu

MHP’den nostaljik şehir turu

‘İmar barışı’ tepkisi

‘İmar barışı’ tepkisi

Manavgatlı çocuklar yüzme öğreniyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL,SPOR
  • 12 Ağustos 2017 - 14:04:05
Manavgatlı çocuklar yüzme öğreniyor

    ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin Manavgat’ta açtığı ücretsiz yüzme kursuna katılan çocuklar yüzme öğreniyor. Yüksek hava sıcaklığı ve nemden bunalan Manavgatlı çocuklar yüzme öğrenmek için Büyükşehir Belediyesi’nin portatif yüzme havuzunda buluşuyor. Örnek Mahallesi’nde 75. yıl İlköğretim Okulu bahçesine kurulan portatif yüzme havuzuyla 560 çocuk yüzme becerisini geliştiriyor. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın bünyesinde Gençlik […]

 

 

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin Manavgat’ta açtığı ücretsiz yüzme kursuna katılan çocuklar yüzme öğreniyor. Yüksek hava sıcaklığı ve nemden bunalan Manavgatlı çocuklar yüzme öğrenmek için Büyükşehir Belediyesi’nin portatif yüzme havuzunda buluşuyor. Örnek Mahallesi’nde 75. yıl İlköğretim Okulu bahçesine kurulan portatif yüzme havuzuyla 560 çocuk yüzme becerisini geliştiriyor. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın bünyesinde Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü’nün koordinasyonunda gerçekleşen havuz kursları 6-14 yaş arası çocuklara hizmet veriyor.

ÇOCUKLARA DAVET

Manavgatlı çocuklar 30 gün sürecek eğitimde haftanın 6 günü 10.00 ile 17.30 saatleri arasında uzman eğitmenler eşliğinde yüzme öğreniyor. Yüzme kurslarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, “Yüzme havuzu, tamamen profesyonel havuz bakım sistemleri ve profesyonel hocaların nezaretinde çocuklarımıza hitap eden bir yer. Bu proje şu anda birçok yerde uygulanıyor. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Etrafı denizlerle çevrili ülkemizde yüzme bilmeyen kalmaması için kursumuza tüm çocuklarımızı davet ediyoruz” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz