Manavgat Şelalesi Projesi’ne ödül | Körfez Gazetesi
Güney Kore’ye kültür gezisi

Güney Kore’ye kültür gezisi

İspanyol piyanist büyüledi

İspanyol piyanist büyüledi

Aytemiz Alanyaspor  3 puana tek golle ulaştı

Aytemiz Alanyaspor 3 puana tek golle ulaştı

Kınıkspor deplasmanda galip

Kınıkspor deplasmanda galip

Agora kapılarını açtı

Agora kapılarını açtı

Manavgat Şelalesi Projesi’ne ödül
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 21 Ekim 2017 - 12:42:18
Manavgat Şelalesi Projesi’ne ödül

  MANAVGAT Belediyesi’nin, Manavgat Şelalesi’nin düzenlenmesine yönelik proje, kültür ve tabiat varlıklarını koruma kategorisinde ödül aldı. İstanbul merkezli Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri seçici kurulu, kentlerin gelişimine, güzelleşmesine, marka değerinin yükselmesine doğrudan etkisi bulunan projeleri, bu yıl toplam 12 kategoride değerlendirdi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Özel Kalem Dergisi’nin bu yıl 9’uncusunu düzenlediği yerel […]

 

MANAVGAT Belediyesi’nin, Manavgat Şelalesi’nin düzenlenmesine yönelik proje, kültür ve tabiat varlıklarını koruma kategorisinde ödül aldı. İstanbul merkezli Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri seçici kurulu, kentlerin gelişimine, güzelleşmesine, marka değerinin yükselmesine doğrudan etkisi bulunan projeleri, bu yıl toplam 12 kategoride değerlendirdi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Özel Kalem Dergisi’nin bu yıl 9’uncusunu düzenlediği yerel yönetim ödülleri kapsamında, kültür ve tabiat varlıklarını koruma kategorisinde, Manavgat Şelalesi Düzenlemesi Projesi ile yılın en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanı seçildi.

ÖDÜLÜN GERÇEK SAHİBİ

Boğaziçi Üniversitesi Kampüsü Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda yapılan ödül törenine katılan Başkan Şükrü Sözen, ödülü Manavgat halkı adına aldığını söyledi. Başkan Sözen, “Bizlere bu ödüller her zaman şevk veriyor. Yaptığımız işlerin ödüllerle taçlandırılması onur veriyor ve daha çok çalışmamız için bizi kamçılıyor. Bu ödülü Manavgat halkı adına alıyorum. Çünkü bu ödülün gerçek sahibi, bizlere çalışmalarımızda her zaman destek veren, yanımızda olan Manavgat halkıdır” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz