Kumluca’da yüzme alanları denetlendi | Körfez Gazetesi
Sel tarım arazilerine zarar verdi

Sel tarım arazilerine zarar verdi

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Bobo Alanyaspor’da

Bobo Alanyaspor’da

MHP’den nostaljik şehir turu

MHP’den nostaljik şehir turu

‘İmar barışı’ tepkisi

‘İmar barışı’ tepkisi

Kumluca’da yüzme alanları denetlendi
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 29 Temmuz 2017 - 13:39:32
Kumluca’da yüzme alanları denetlendi

     Kumluca’da Suda Boğulma Olayları İlçe Denetleme Komisyonu tarafından havuz ve plajlarda denetleme yapıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca başkanlığında Suda Boğulma Olayları İlçe Denetleme Komisyonu üyeleri Sahil Günay Tesisleri’nde toplantı yaptı. Ön bilgiler ve toplantı maddelerinin okunup paylaşılmasının ardından sahada denetim yapıldı. Toplam 8 can kurtarma kule noktasının yanında Kumluca […]

 

 

 Kumluca’da Suda Boğulma Olayları İlçe Denetleme Komisyonu tarafından havuz ve plajlarda denetleme yapıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca başkanlığında Suda Boğulma Olayları İlçe Denetleme Komisyonu üyeleri Sahil Günay Tesisleri’nde toplantı yaptı. Ön bilgiler ve toplantı maddelerinin okunup paylaşılmasının ardından sahada denetim yapıldı. Toplam 8 can kurtarma kule noktasının yanında Kumluca Belediyesi’ne ait iki tesis ve bir tatil köyü de denetlendi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Bu noktalarda komisyon üyeleri gerekli olan denetimler ve alınması gereken tedbirler hakkında kontroller yaptı. Cankurtaran olarak görev yapanların kendi bölgelerinde hazır bulunup bulunmadığı ve malzemelerin tam teşekküllü olup olmadığı, çalışanların çalışma şartlarını yerine getirip getirmediği konusunda denetimler yapılıp bilgi alındı. Komisyon Başkanı Erol Koca, “Kumluca’da halkımız gönül rahatlığıyla yüzme alanlarında denize girebilir. Güvenlik en üst düzeydedir, eksiksizdir. Ayrıca Kumluca Belediyesi ve tatil köyü yöneticilerine yüzme alanlarında almış olduğu tedbirlerden dolayı teşekkür ederim” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz