Kumbarada biriken kitaplar teslim edildi | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

Kumbarada biriken kitaplar teslim edildi
Kumbarada biriken kitaplar teslim edildi

  ANTALYA, (DHA) – ANTALYA’da Terracity AVM’nin kitap kumbarası kampanyasında toplanan kitaplar, Kepez’deki Eczacılar İlk ve Ortaokulu kütüphanesine gönderildi.   Sanata, çevreye, kültüre, eğitime, spora, sağlığa ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından söz ettiren Terracity, 28 Nisan – 8 Haziran tarihleri arasında kitap kumbarası kampanyası düzenledi. Terracity AVM’nin farklı yerlerine bırakılan kitap kumbaralarına ziyaretçilerin, […]

 

ANTALYA, (DHA) – ANTALYA’da Terracity AVM’nin kitap kumbarası kampanyasında toplanan kitaplar, Kepez’deki Eczacılar İlk ve Ortaokulu kütüphanesine gönderildi.

 

Sanata, çevreye, kültüre, eğitime, spora, sağlığa ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından söz ettiren Terracity, 28 Nisan – 8 Haziran tarihleri arasında kitap kumbarası kampanyası düzenledi. Terracity AVM’nin farklı yerlerine bırakılan kitap kumbaralarına ziyaretçilerin, AVM çalışanlarının ve gazeteci İsmail Küçükkaya’nın kitap katkısı, sosyal medyadan ve televizyondan duyurulması, kampanyanın çığ gibi büyümesine neden oldu.

 

Kampanya ile toplanan kitaplar, Duacı Mahallesi’ndeki Eczacılar İlk ve Ortaokulu’nun kütüphanesine konulmak üzere gönderildi. Okul Müdürü Ahmet Teke, Terracity yöneticileri, ziyaretçilerine ve destekte bulunan herkese teşekkür etti.

 

Eczacılar İlk ve Ortaokulu’na daha önce de bisiklet dağıtımı ve bisiklet parkı yapan Terracity yönetimi, sosyal sorumluluk projelerinin artarak devam edeceğini, gençlerin geleceği şekillendirmesinde onlara ışık olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz