Korkutelili güreşçiler madalyaları topladı | Körfez Gazetesi
KONYSİAD’dan iftar çadırı

KONYSİAD’dan iftar çadırı

Antalya’da Ramazan coşkusu

Antalya’da Ramazan coşkusu

Sokaklar bayraklarla donatıldı

Sokaklar bayraklarla donatıldı

İsrail saldırısını lanetliyoruz

İsrail saldırısını lanetliyoruz

FETÖ’nün ‘yeni yapılanması’na  operasyon

FETÖ’nün ‘yeni yapılanması’na operasyon

Korkutelili güreşçiler madalyaları topladı
Korkutelili güreşçiler madalyaları topladı

KORKUTELİ Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi güreşçileri, Yıldızlar Güreş İl Şampiyonası’nda 26 madalya kazandı. Türkiye Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından Yıldızlar Güreş İl Şampiyonası düzenledi. Muratpaşa Recep Gürbüz Spor Salonu’ndaki şampiyonaya, Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi güreşçileri yıldızlar serbest ve yıldızlar grekoromende 20 sporcuyla şampiyonaya katıldı. Serbest stilde 5 ikincilik, 7 üçüncülük madalyası […]

KORKUTELİ Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi güreşçileri, Yıldızlar Güreş İl Şampiyonası’nda 26 madalya kazandı. Türkiye Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından Yıldızlar Güreş İl Şampiyonası düzenledi. Muratpaşa Recep Gürbüz Spor Salonu’ndaki şampiyonaya, Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi güreşçileri yıldızlar serbest ve yıldızlar grekoromende 20 sporcuyla şampiyonaya katıldı. Serbest stilde 5 ikincilik, 7 üçüncülük madalyası alan sporcular, grekoromen stilde 4 birincilik, 5 ikincilik ve 5 üçüncülük madalyası alarak Türkiye Şampiyonası grup elemelerine katılmaya hak kazandı.

TEBRİK ETTİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Tunç yaptığı açıklamada, “Gururumuz olan her bir güreşçimizi teker teker kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Sporcularımızın yetişmesinde çok emeği geçen antrenörlerimiz Ramazan Böcü, Ali Topal ve Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Kazım Akkuş’u tebrik ediyorum” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz