Korkuteli Belediyespor’da birlik ve beraberlik yemeği | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Korkuteli Belediyespor’da birlik ve beraberlik yemeği
Korkuteli Belediyespor’da birlik ve beraberlik yemeği

    KORKUTELİ Belediyespor’un 2’nci Birlik ve Beraberlik Yemeği, Antalya’da yapıldı. Antalya Süper Amatör 1’inci Grup’ta mücadele eden Korkuteli Belediyespor’un bu yıl ikincisi düzenlenen Birlik ve Beraberlik Yemeği, Adonis Otel’de yapıldı. Yemeğe Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Mektepli, Korkuteli Emniyet Müdürü Hacı Duman, Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı […]

 

 

KORKUTELİ Belediyespor’un 2’nci Birlik ve Beraberlik Yemeği, Antalya’da yapıldı. Antalya Süper Amatör 1’inci Grup’ta mücadele eden Korkuteli Belediyespor’un bu yıl ikincisi düzenlenen Birlik ve Beraberlik Yemeği, Adonis Otel’de yapıldı. Yemeğe Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Mektepli, Korkuteli Emniyet Müdürü Hacı Duman, Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Metin Bulut, güreş ağası Hamdi Sarıca, Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, işadamları, Korkuteli Belediyespor’a gönül vermiş sporcular ve esnaf katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Emin Kolan, “Korkuteli Belediyespor farklı branşlarda faaliyet göstermekte. Bu branşlarda Avrupa şampiyonları çıkardık. Her branşta başarıyı yakaladık. Geçen yıl futbolda BAL’ı finalde kaçırdık. Futbolda şu an Süper Amatör’de yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz Bölgesel Amatör Ligi. Bunu başaracağız. Bizim hedefimiz sportif başarı ama amacımız gençlerimizi spora teşvik etmek. Bir gencimizi kahve köşesinden kurtarsak bu bizim için en büyük başarı. Yönetim olarak bizden önceki dönemde düştüğümüz aciz duruma düşmemek için elimizden geleni yapmaktayız. Bizimle olan ve desteklerini esirgemeyen tüm Korkuteli halkına teşekkür ediyorum ve desteklerinin devamını bekliyorum. Bu günde gördüm ki biz büyük bir aileyiz. Bu birlikteliği sürdürüp, şampiyonluğa ulaşacağız. Camiamız tüm güzellikleri hak ediyor” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz