Konyaaltı’nda yeşil kuşak çalışması | Körfez Gazetesi
Şarampol’de şenlik var

Şarampol’de şenlik var

ATSO heyetinden nezaket ziyaretleri

ATSO heyetinden nezaket ziyaretleri

Öykü Ödülleri sahipleri belli oldu

Öykü Ödülleri sahipleri belli oldu

Tütüne çapraz denetim

Tütüne çapraz denetim

Uyuşturucu operasyonu

Uyuşturucu operasyonu

Konyaaltı’nda yeşil kuşak çalışması
Konyaaltı’nda yeşil kuşak çalışması

KONYAALTI Belediyesi, Hurma Caddesi’nde yol boyu başlattığı yeşil bant çalışmasını tamamladı. Konyaaltı Belediyesi, bölge halkına doğayla bütünleşik bir kent sunuyor. Bölgede yeşil alan miktarını her yıl genişleten Konyaaltı Belediyesi, Hurma ve Sarısu mahallelerini bir birine bağlayan Hurma Caddesi’nde 770 metre yol boyu çalışma başlattı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 14 bin 500 metrekare alanı yeşil dokuyla […]

KONYAALTI Belediyesi, Hurma Caddesi’nde yol boyu başlattığı yeşil bant çalışmasını tamamladı. Konyaaltı Belediyesi, bölge halkına doğayla bütünleşik bir kent sunuyor. Bölgede yeşil alan miktarını her yıl genişleten Konyaaltı Belediyesi, Hurma ve Sarısu mahallelerini bir birine bağlayan Hurma Caddesi’nde 770 metre yol boyu çalışma başlattı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 14 bin 500 metrekare alanı yeşil dokuyla kapladı.

KISA SÜREDE TAMAMLANDI

Hurma Caddesi’nde çok geniş bir alan üzerinde başlattıkları yeşil bant çalışmasını tamamladıklarını ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeşil bant çalışmasının 14 bin 500 metrekare alan üzerinde yapıldığına dikkati çekti. Kendi rekorlarını da egale etmiş olduklarını kaydeden Böcek, bununla birlikte kaldırımlara Benjamin türü 80 ağaç diktiklerini, tüm çalışmanın bir ay gibi kısa bir süre içinde tamamlandığını ifade etti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz