Konyaaltı Belediyesi’nden EKPSS kursu | Körfez Gazetesi
Eşiyle tartıştı, falezlere çıktı

Eşiyle tartıştı, falezlere çıktı

Manavgat’a üçkapalı pazar

Manavgat’a üçkapalı pazar

Polis muhtarlarla buluştu

Polis muhtarlarla buluştu

Kum heykel festivali Mayıs’ta

Kum heykel festivali Mayıs’ta

Yazar Yüksel Işık, okurlarıyla buluşuyor

Yazar Yüksel Işık, okurlarıyla buluşuyor

Konyaaltı Belediyesi’nden EKPSS kursu
Konyaaltı Belediyesi’nden EKPSS kursu

KONYAALTI Belediyesi, 2018 yılında gerçekleşecek Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) girecek engelli bireyler için ücretsiz kurs açtı. Konyaaltı Belediyesi, EKPSS’ye hazırlanan engelli bireylere yönelik kurs açtı. Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nde iki sınıfta açılan kurs ile engelli vatandaşlarımız sınavlara hazırlıyor. 36 engelli birey, Türkçe, matematik ve sosyal bilgiler alanlarında eğitim alıyor. Kurslar, 22 Nisan 2018 […]

KONYAALTI Belediyesi, 2018 yılında gerçekleşecek Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) girecek engelli bireyler için ücretsiz kurs açtı. Konyaaltı Belediyesi, EKPSS’ye hazırlanan engelli bireylere yönelik kurs açtı. Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nde iki sınıfta açılan kurs ile engelli vatandaşlarımız sınavlara hazırlıyor. 36 engelli birey, Türkçe, matematik ve sosyal bilgiler alanlarında eğitim alıyor. Kurslar, 22 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek EKPSS’ye kadar sürecek.

İHTİYACA YÖNELİK

Engeli vatandaşların her zaman yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Meslek sahibi olmak isteyen engelli bireylerimiz yönelik açtığımız kurslar yoğun ilgi görüyor. Engelli bireylerin topluma uyumunda, toplumla bütünleşmesinde bir işe sahip olması büyük önem taşır. Özellikle engelli vatandaşlarımızın aileleri bu kursları çok önemsiyor. Amacımız bütün halkımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirmek” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz