Kepezli çocuklar Antalya’yı geziyor | Körfez Gazetesi
Eşiyle tartıştı, falezlere çıktı

Eşiyle tartıştı, falezlere çıktı

Manavgat’a üçkapalı pazar

Manavgat’a üçkapalı pazar

Polis muhtarlarla buluştu

Polis muhtarlarla buluştu

Kum heykel festivali Mayıs’ta

Kum heykel festivali Mayıs’ta

Yazar Yüksel Işık, okurlarıyla buluşuyor

Yazar Yüksel Işık, okurlarıyla buluşuyor

Kepezli çocuklar Antalya’yı geziyor
  • Ana Sayfa » Eğitim
  • 30 Aralık 2017 - 11:44:34
Kepezli çocuklar Antalya’yı geziyor

KEPEZ Belediyesi ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliği kapsamında Kepezli çocuklara Antalya’yı gezme imkanı sunuyor. Eğitim ve öğretim dönemi boyunca ayda iki kez düzenlenen etkinliğin 2017 yılındaki son konuğu Sefa Akın İlkokulu öğrencileri oldu. Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli tarafından okullarından alınan 40 öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Antalya Hayvanat Bahçesi’ni gezdi. Hayvanat Bahçesi’ni heyecanla […]

KEPEZ Belediyesi ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliği kapsamında Kepezli çocuklara Antalya’yı gezme imkanı sunuyor. Eğitim ve öğretim dönemi boyunca ayda iki kez düzenlenen etkinliğin 2017 yılındaki son konuğu Sefa Akın İlkokulu öğrencileri oldu. Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli tarafından okullarından alınan 40 öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Antalya Hayvanat Bahçesi’ni gezdi. Hayvanat Bahçesi’ni heyecanla gezen öğrencilerin ikinci durağı Antalya Kepez Macera Ormanı oldu.

 

KEPEZ’DEN ÖĞRENCİLERE ŞEHİR TURU

 

Kepez Belediyesi’nin Antalya’da bir ilk olarak hizmete açtığı 70 dönümlük Kepez Macera Ormanı’nda at binerek çeşitli parkurları tamamlayan minikler, gün boyunca gönüllerince eğlenme imkanı buluyorlar. ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliğinin son durağı olarak lunaparka götürülen öğrenciler bir günde şehrin farklı noktalarını ziyaret etme şansı buldular. Binlerce öğrenciye her yıl bu özel deneyimi yaşatan Kepez Belediyesi, her ay 2 okulu projeye dahil ediyor. ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliği ile Kepezli çocukları beş yıldızlı bir eğlence ile buluşturduklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocuklara sosyal bir atmosferde gezme imkanı sunduklarını ifade ederek, sosyal belediyeciliğe bir kez daha vurgu yaptı. Etkinlik öğrencilerin katılımı ile 2018 yılında da devam edecek. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz