Kepez’in sağlık yatırımları | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Kepez’in sağlık yatırımları
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 3 Kasım 2017 - 16:12:14
Kepez’in sağlık yatırımları

    İSTANBUL- Tuzla Belediyesi’nden proje heyeti, Kepez Belediyesi’nin sağlık alanındaki çalışmalarını inceleyerek uygulamalar hakkında bilgi aldı. Spordan eğitime, sanattan sosyal yaşantıya birçok sosyal projeyi hayata geçiren Kepez Belediyesi, sağlık alanında yaptığı yatırımlarla dikkati çekiyor. Tuzla Belediyesi’nden gelen heyet, talasemi merkezi, göz ve diş muayenesi ve tedavisi, evde bakım hizmetleriyle öne çıkan Kepez Belediyesi Sağlık […]

 

 

İSTANBUL- Tuzla Belediyesi’nden proje heyeti, Kepez Belediyesi’nin sağlık alanındaki çalışmalarını inceleyerek uygulamalar hakkında bilgi aldı. Spordan eğitime, sanattan sosyal yaşantıya birçok sosyal projeyi hayata geçiren Kepez Belediyesi, sağlık alanında yaptığı yatırımlarla dikkati çekiyor. Tuzla Belediyesi’nden gelen heyet, talasemi merkezi, göz ve diş muayenesi ve tedavisi, evde bakım hizmetleriyle öne çıkan Kepez Belediyesi Sağlık Hizmetleri’nin çalışmalarını inceledi. Konuk heyet, Belediye Sağlık Merkezi’nin ecza deposundan başlayarak tüm birimler hakkında bilgi aldı, sağlık personeli ve hastalarla da görüştü.

 

TÜTÜNCÜ’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Mehmet Metin ve ekibi, sağlık biriminin kuruluşu, işleyişi gibi birçok ayrıntı hakkında Kepez Belediye Başkan Yardımcısı ve Sağlık İşleri Müdürü Dr. Mustafa Özsoy’dan da bilgi aldı. Dr. Metin, incelemelerin ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Başkan Tütüncü ile sohbet eden Metin, bilgilendirmeden dolayı teşekkür etti. Dr. Mehmet Metin günün anısına Başkan Tütüncü’ye teşekkür plaketi takdim etti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz