Kepez'e arşiv binası | Körfez Gazetesi
İbradılı kadınlar çayda buluştu

İbradılı kadınlar çayda buluştu

Çevre kirliliğine dikkat çektiler

Çevre kirliliğine dikkat çektiler

Manavgat Belediyesi’nden muhtarlar çalıştayı

Manavgat Belediyesi’nden muhtarlar çalıştayı

Serik ile Volga berabere kaldı

Serik ile Volga berabere kaldı

Aşırı kola, tuz ve çay   böbrekte taş yapıyor

Aşırı kola, tuz ve çay  böbrekte taş yapıyor

Kepez’e arşiv binası
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 5 Ağustos 2017 - 12:51:37
Kepez’e arşiv binası

      KEPEZ Belediyesi’nin yapımı tamamlanan 67 bin dosya kapasiteli imar arşivi binası hizmete açıldı. Kepez Belediyesi tarafından eski personel otoparkı yerine inşa edilen imar arşivi tamamlandı. Belediye Başkanı hakan Tütüncü, 735 metrekare alana inşa edilen 67 bin dosya kapasiteli imar arşivini inceledi. Başkan Tütüncü, yüklenici firma yetkililerinden arşivle ilgili bilgi aldı. Yeni imar […]

 

 

 

KEPEZ Belediyesi’nin yapımı tamamlanan 67 bin dosya kapasiteli imar arşivi binası hizmete açıldı. Kepez Belediyesi tarafından eski personel otoparkı yerine inşa edilen imar arşivi tamamlandı. Belediye Başkanı hakan Tütüncü, 735 metrekare alana inşa edilen 67 bin dosya kapasiteli imar arşivini inceledi. Başkan Tütüncü, yüklenici firma yetkililerinden arşivle ilgili bilgi aldı. Yeni imar arşivinin Kepez’e ve inşaat sektörüne hayırlı olmasını dileyen Tütüncü, yeterli gelmeyen imar arşivin yerine, vatandaşın imarlı ilgili evraklarına hızlı, rahat ve konforlu şekilde ulaşabilecekleri modern bir arşiv alanı oluşturduklarını belirtti.

 

30 YILLIK ARŞİV İHTİYACINI KARŞILAYACAK

 

Arşiv binasının üstünün otopark olarak kullanılacağını aktaran Hakan Tütüncü, “30 yılın arşiv ihtiyacına cevap verecek bir imar arşivi alanı oluşturduk. Belediye olarak en önemli önceliğimiz yapmış olduğumuz hizmetlerin her birisinin kurumsallaşmasıdır. İdari alandaki eksiklerimize köklü çözümler üretiyoruz. İmar arşivi çalışmamız da böyle bir anlayışın yansımasıdır. Yapı sektörüne, yeni, nitelikli arşiv binamız hayırlı uğurlu olsun” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz