Kepez’e 6 semt spor sahası | Körfez Gazetesi
Simge Sağın, şarkılarını  o yavru köpek için söyledi

Simge Sağın, şarkılarını o yavru köpek için söyledi

Falezler temizlendi

Falezler temizlendi

Sualtı kültür mirasının  korunmasında öncüyüz

Sualtı kültür mirasının korunmasında öncüyüz

Ulucan, basınla tanıştı

Ulucan, basınla tanıştı

Partiler bayramlaştı

Partiler bayramlaştı

Kepez’e 6 semt spor sahası
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 26 Ekim 2017 - 11:19:20
Kepez’e 6 semt spor sahası

  KEPEZ Belediyesi, yeni yılda ilçeye 6 semt spor sahası daha kazandırmak için çalışmalara başladı.   Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ‘Sporun Başkenti Kepez’ sloganıyla başlattığı spor yatırımları devam ediyor. Yıl içinde 5 semt spor sahasının açılış kurdelesini kesen Başkan Tütüncü, 2018 yılında 6 farklı noktaya daha bu yatırımı kazandıracaklarını söyledi. İçinde futbol ve basketbol […]

 

KEPEZ Belediyesi, yeni yılda ilçeye 6 semt spor sahası daha kazandırmak için çalışmalara başladı.

 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ‘Sporun Başkenti Kepez’ sloganıyla başlattığı spor yatırımları devam ediyor. Yıl içinde 5 semt spor sahasının açılış kurdelesini kesen Başkan Tütüncü, 2018 yılında 6 farklı noktaya daha bu yatırımı kazandıracaklarını söyledi. İçinde futbol ve basketbol sahaları, fitness grubu, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları, büfe, duş, soyunma kabinleri, pergole, masa ve bankların yanı sıra, bazılarında kaykay pisti de yer alacak olan yeni 6 semt spor sahasının ilki 11 bin 27 metrekare alan üzerine Ünsal Mahallesi’ne inşa ediliyor. Önümüzdeki süreçte Altınova Düden Mahallesi’nde 15 bin 430 metrekarelik, Mehmet Akif Ersoy ile Çamlıbel Mahallelerine 7 bin 107’şer metrekare, Karşıyaka Mahallesine 8 bin 60 metrekare ve Duacı Mahallesi’ne ise 5 bin 73 metrekare büyüklüğünde semt spor sahası yapılacak. Ünsal ile Altınova- Düden mahallelerindeki semt spor sahalarında kaykay pisti de yer alacak.

 

İKİ FUTBOL SAHASI DAHA

 

Göreve geldiklerinde altyapı ve üstyapı eksikliğinin yaşandığı Kepez’deki birçok imar ve şehircilik sorunlarını çözmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, şimdi de yeni yatırımların hızla vücut bulmaya başladığının altını çizdi. Varsak’ta bir futbol sahası tamamladıklarını hatırlatan Başkan Tütüncü, Dokuma Parkı bünyesine de önümüzdeki yıl 2 tane daha futbol sahası yapılacağını belirtti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz