Kepez-Santral’de hafriyat çalışmaları başladı | Körfez Gazetesi
Simge Sağın, şarkılarını  o yavru köpek için söyledi

Simge Sağın, şarkılarını o yavru köpek için söyledi

Falezler temizlendi

Falezler temizlendi

Sualtı kültür mirasının  korunmasında öncüyüz

Sualtı kültür mirasının korunmasında öncüyüz

Ulucan, basınla tanıştı

Ulucan, basınla tanıştı

Partiler bayramlaştı

Partiler bayramlaştı

Kepez-Santral’de hafriyat çalışmaları başladı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 8 Eylül 2017 - 12:22:54
Kepez-Santral’de hafriyat çalışmaları başladı

      KENTSEL dönüşüm projesi Kepez-Santral’de hak sahiplerine verilecek konutların temel kazı çalışmaları başladı. Büyükşehir Belediyesi şirketi ANTEPE İnşaat tarafından yürütülen Kepez Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi’nde çalışmalar devam ediyor. Dev projede şantiyelerin kurulmasının ardından, öncelikli olarak hak sahiplerine teslim edilecek konutların temel kazıları başladı. Ekipler, hak sahiplerine yapılacak binalar için yoğun bir hafriyat […]

 

 

 

KENTSEL dönüşüm projesi Kepez-Santral’de hak sahiplerine verilecek konutların temel kazı çalışmaları başladı. Büyükşehir Belediyesi şirketi ANTEPE İnşaat tarafından yürütülen Kepez Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi’nde çalışmalar devam ediyor. Dev projede şantiyelerin kurulmasının ardından, öncelikli olarak hak sahiplerine teslim edilecek konutların temel kazıları başladı. Ekipler, hak sahiplerine yapılacak binalar için yoğun bir hafriyat çalışması yürütüyor. İş makineleri, proje alanında hummalı bir şekilde temel kazı çalışması yapıyor.

ALTYAPIDA SONA GELİNDİ

Avrupa Birliği (AB) Ufuk 2020 programından 5 milyon euro hibe alan projenin etrafını çevreleyen 5 bin metrelik pano ve çit çalışması da tamamlandı. Projenin altyapı imalatlarında ise sona yaklaşıldı. İçme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatları bu ay sonuna kadar tamamlanacak. Çağdaş mimarisi, sosyal ve çevreci unsurları ile ön plana çıkan proje, altyapı çalışmaları ile de örnek teşkil ediyor. İlk defa bu kadar büyük çaplı bir yerleşim yeri projesinde binalardan önce altyapı yapılıyor. (DHA)
 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz