Kepez Belediyesi Antalyalıları uçuracak | Körfez Gazetesi
Sel tarım arazilerine zarar verdi

Sel tarım arazilerine zarar verdi

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Bobo Alanyaspor’da

Bobo Alanyaspor’da

MHP’den nostaljik şehir turu

MHP’den nostaljik şehir turu

‘İmar barışı’ tepkisi

‘İmar barışı’ tepkisi

Kepez Belediyesi Antalyalıları uçuracak
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 9 Eylül 2017 - 13:39:27
Kepez Belediyesi Antalyalıları uçuracak

   Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve Elba Havacılık Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenecek Karain-Fly-in’nde, her yaştan Antalyalıya havacılığın tanıtılacağı etkinlikler yapılacak. Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve Elba Havacılık Enstitüsü işbirliğiyle gerçekleştirilecek Karain-Fly-in etkinliği, 23-24 Eylül tarihleri arasında Döşemealtı Karain Hava Meydanı’nda başlayacak. Halk uçuşları, çeşitli hava etkinliklerinin yapılacağı organizasyonda havacılık meraklıları sektör hakkında bilgi alma […]

 

 Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve Elba Havacılık Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenecek Karain-Fly-in’nde, her yaştan Antalyalıya havacılığın tanıtılacağı etkinlikler yapılacak.

Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve Elba Havacılık Enstitüsü işbirliğiyle gerçekleştirilecek Karain-Fly-in etkinliği, 23-24 Eylül tarihleri arasında Döşemealtı Karain Hava Meydanı’nda başlayacak. Halk uçuşları, çeşitli hava etkinliklerinin yapılacağı organizasyonda havacılık meraklıları sektör hakkında bilgi alma imkânı bulacak. Türk havacıları ile halkı bir araya getirecek Karain-Fly-in etkinliğine 35’i aşkın uçak katılacak. Havacılığı tanıtmayı ve sevdirmeyi amaçlayan etkinlikte yangın uçağı yağmur uçuşu, model uçak gösterileri, özel uçuşlar, paraşüt atlayışları, paramotor gösterileri, hassas iniş yarışması, aerobasi gösterisi olacak. Ayrıca gün boyu konserler, özel ve halk uçuşları havacılık meraklılarıyla buluşacak.

ÜCRETSİZ HALK UÇUŞLARI

Antalyalıların havacılıkla yakından tanışması amacıyla ‘Uçmaya Hazır Olun’ sloganı adı altında düzenlenen etkinliğin en dikkat çeken etkinliği, ücretsiz halk uçuşları olacak. Halk uçuşları için 4 alışveriş merkezi ve 1 adet de kapalı yol olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi olmak üzere 5 noktada açılacak stantlarda, uçuş katılım formunu doldurmak yeterli olacak. Çekiliş yöntemiyle uçuşa hak kazananlar belli olacak. Her yaştan katılımcıya açık olan organizasyonda, çocukların da havacılık hakkında bilgi sahibi olması amacıyla atölyeler ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. Gün boyu vakit geçirilebilecek bir ortamın hazırlandığı etkinlikte oyun parkları da çocukları bekliyor olacak. Döşemealtı Karain Hava Meydanı’nda yapılacak Karain-Fly-in etkinliği 23-24 Eylül tarihinde 10.00-20.00 saatleri arasında olacak. Detaylı bilgi Kepez Belediyesi sosyal medya hesaplarından ya da www.kepez-bld.gov.tr adresinden öğrenilebilecek. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz