KBT’den yeni çocuk oyunu | Körfez Gazetesi
Simge Sağın, şarkılarını  o yavru köpek için söyledi

Simge Sağın, şarkılarını o yavru köpek için söyledi

Falezler temizlendi

Falezler temizlendi

Sualtı kültür mirasının  korunmasında öncüyüz

Sualtı kültür mirasının korunmasında öncüyüz

Ulucan, basınla tanıştı

Ulucan, basınla tanıştı

Partiler bayramlaştı

Partiler bayramlaştı

KBT’den yeni çocuk oyunu
KBT’den yeni çocuk oyunu

    KEPEZ Belediye Tiyatrosu (KBT), ‘Abdülhamit Han’ adlı oyundan sonra çocuklar için ‘Küçük Prens ve Düşleri’ adlı oyunu sahneleyecek. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde her cuma ve cumartesi yetişkinler için saat 20.00’de perdelerini açan KBT, yine her cumartesi çocuklar için ücretsiz oyun sahneleyecek. Bu sezon yetişkin seyircileri için Abdülhamit Han’la perde açan KBT, çocuklar için […]

 

 

KEPEZ Belediye Tiyatrosu (KBT), ‘Abdülhamit Han’ adlı oyundan sonra çocuklar için ‘Küçük Prens ve Düşleri’ adlı oyunu sahneleyecek. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde her cuma ve cumartesi yetişkinler için saat 20.00’de perdelerini açan KBT, yine her cumartesi çocuklar için ücretsiz oyun sahneleyecek. Bu sezon yetişkin seyircileri için Abdülhamit Han’la perde açan KBT, çocuklar için de ‘Küçük Prens ve Düşleri’ adlı oyunu sahneleyecek.

 

ÇOCUKLARA MUTLULUĞU ANLATIYOR

 

Antoine De Saint- Exupery’in kaleme aldığı çocuk oyununu, Aylin Arslan yönetiyor. Müzikleri Sonay Yener, ses ve ışık tasarımı Mustafa Uçak imzalı tek perdeli oyun, uçağı arızalanınca bilmediği bir yere iniş yapan pilotun içindeki çocukla karşılaşmasıyla başlıyor. Minik izleyicilerinde merak ve heyecan duygusu uyandıran oyunda, insanları mutlu eden şeylerin aslında ne kadar basit gereksinimler olduğu ifade ediliyor. KBT, ‘Küçük Prens ve Düşleri’ adlı oyunu 25 Ekim Çarşamba günü saat 12.00’da Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahneleyecek. Oyun, cumartesi günü de sahnelenecek. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz