Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti | Körfez Gazetesi
Alanya’da terör operasyonu: 11 gözaltı

Alanya’da terör operasyonu: 11 gözaltı

Antalya sokaklarına 5 bin turunç fidanı

Antalya sokaklarına 5 bin turunç fidanı

ANTGİAD’ın yeni üyeleri

ANTGİAD’ın yeni üyeleri

Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

20 yıl sonra yakalandı

20 yıl sonra yakalandı

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti
Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

  Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile TİKA Başkanlığının ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında Türkiye’ye gelen Kazak basın heyeti, Ankara’daki görüşme ve ziyaretlerinin ardından Antalya`ya bir ziyaret gerçekleştirdi.   Türkiye-Kazakistan Diplomatik İlişkilerinin 25. yıldönümü vesilesiyle, iki ülke ilişkilerine katkıda bulunulması, ayrıca ülkemizin siyaset, ekonomi ve turizm alanlarındaki potansiyelinin, bölgesel barış projelerinin ve kültür/sanat alanındaki gelişmelerin […]

 

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile TİKA Başkanlığının ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında Türkiye’ye gelen Kazak basın heyeti, Ankara’daki görüşme ve ziyaretlerinin ardından Antalya`ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Türkiye-Kazakistan Diplomatik İlişkilerinin 25. yıldönümü vesilesiyle, iki ülke ilişkilerine katkıda bulunulması, ayrıca ülkemizin siyaset, ekonomi ve turizm alanlarındaki potansiyelinin, bölgesel barış projelerinin ve kültür/sanat alanındaki gelişmelerin tanıtılması amacıyla,  BYEGM ile TİKA’nın ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında ülkemize gelen Kazak Basın Heyeti, Ankara’daki görüşme ve ziyaretlerinin ardından Antalya`ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

TARİHİ YERLERİ GEZDİLER

 

Konuk basın heyeti, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti yetkilileriyle bir araya geldi. Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni’nin konuğu oldu.  Kazak heyet daha sonra   Aspendos Antik Tiyatro, Kaleiçi, Düden Şelalesi ve Antalya Müzesi’ni ziyaret etme fırsatı da buldu. Konuk heyete, BYEGM Antalya İl Müdürü Esen Diler Kazak tarafından ATSO’nun hazırlattığı  yöresel ürünleri içeren paketleri hediye edildi. (Haber merkezi)

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz