Kaymakam Yiğit göreve başladı | Körfez Gazetesi
Turnuva sona erdi

Turnuva sona erdi

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Maruldan servet kazanıyor

Maruldan servet kazanıyor

MATSO’dan muz paneli

MATSO’dan muz paneli

‘Milli judocuya dayak’  iddiasına soruşturma

‘Milli judocuya dayak’ iddiasına soruşturma

Kaymakam Yiğit göreve başladı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 20 Eylül 2017 - 13:09:42
Kaymakam Yiğit göreve başladı

  Manavgat Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Yiğit, görevine başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kararnameyle bakanlık müşavirliğinden Manavgat Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Yiğit, ilçeye gelerek görevine başladı. Kaymakam Yiğit’in gelişi dolayısıyla karşılama töreni düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Çolaklı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Komutanı Jandarma Albay Enver Sungur, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi […]

 

Manavgat Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Yiğit, görevine başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kararnameyle bakanlık müşavirliğinden Manavgat Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Yiğit, ilçeye gelerek görevine başladı. Kaymakam Yiğit’in gelişi dolayısıyla karşılama töreni düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Çolaklı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Komutanı Jandarma Albay Enver Sungur, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

DOKTORA YAPTI

Manavgat’ta görev yapacak olmaktan memnun olduğunu anlatan Kaymakam Mustafa Yiğit, ilçenin Türkiye’nin gözbebeği ilçelerden bir tanesi olduğunu belirtti. İlçeyi en kısa sürede tanımaya çalışacağını aktaran Kaymakam Yiğit, çözüm odaklı bir görev anlayışı içinde olacağını vurguladı. 1967 yılında Niğde’de doğan Mustafa Yiğit, ilk ve orta öğrenimini aynı ilde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. Kastamonu Tosya Kaymakamlığı, Kastamonu Özel İdare Genel Sekreterliği ve Ankara Akyurt Kaymakamlık görevlerinde bulunan Kaymakam Yiğit, en son görev yaptığı İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği’nden Manavgat Kaymakamlığı’na atandı. Evli ve 3 çocuğu olan Mustafa Yiğit, Gazi Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi alanında doktora yaptı. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz