Kapan heyecanlandırdı | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

Kapan heyecanlandırdı
Kapan heyecanlandırdı

DEVLET Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nce bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Antalya Tiyatro Festivali kapsamında Erzurum Devlet Tiyatrosu tarafından Gökhan Kocaoğlu’nun yönettiği ‘Kapan’ adlı oyun sahnelendi. Uluslararası Antalya Tiyatro Festivali kapsamında sahnelenen oyunlar tiyatroseverlerden büyük ilgi görüyor. Haşim İşcan Kültür Merkezi’ndeki Antalya Devlet Tiyatrosu (ADT) ile opera sahnesinde gerçekleşen festivalde geçen yıl sahnede meydana gelen kaza nedeniyle […]

DEVLET Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nce bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Antalya Tiyatro Festivali kapsamında Erzurum Devlet Tiyatrosu tarafından Gökhan Kocaoğlu’nun yönettiği ‘Kapan’ adlı oyun sahnelendi. Uluslararası Antalya Tiyatro Festivali kapsamında sahnelenen oyunlar tiyatroseverlerden büyük ilgi görüyor. Haşim İşcan Kültür Merkezi’ndeki Antalya Devlet Tiyatrosu (ADT) ile opera sahnesinde gerçekleşen festivalde geçen yıl sahnede meydana gelen kaza nedeniyle gösterimi iptal edilen Gökhan Kocaoğlu’nun yönettiği ‘Kapan’ adlı oyun sahnelendi.

UZUN SÜRE ALKIŞLANDILAR

Erzurum Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen oyunda, polisiye – gerilim romanlarıyla ilgilenen ünlü gizemli yazar Andrew Wyke, eski eşinin sevgilisi Milo Tindle’ı bir anlaşma yapmak üzere evine çağırıyor. Milo’yu şaşkın eden bu anlaşma teklifi, Andrew’ın sürprizlerle dolu şaşırtıcı dünyası için sadece bir oyun. Ve bu oyun başka sürprizleri de beraberinde getiriyor. İzleyenleri her dakikasında heyecanlandıran oyunun sonunda izleyenler oyuncuları uzun süre alkışladı. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz