Jakuziye buz servisi | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Jakuziye buz servisi
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 8 Temmuz 2017 - 09:00:33
Jakuziye buz servisi

  Lara Beach’te bulunan 9 Nolu Oba Beach Lara plaj işletmesindeki jakuziler gün boyunca tatilcilere ev sahipliği yapıyor. Hava sıcaklığının 38 derece olduğu turizmin başkentinde, jakuzili plaj deneyimini yaşamak isteyenlere kova kova buz servisi yapılıyor. Buz parçacıklarını garsonların yardımıyla başlarından döktüren turistler, güneşlenip denize girmenin keyfini yaşıyor. 5 yıldızlı bir oteli andıran işletmenin içindeki jakuziler […]

 
Lara Beach’te bulunan 9 Nolu Oba Beach Lara plaj işletmesindeki jakuziler gün boyunca tatilcilere ev sahipliği yapıyor. Hava sıcaklığının 38 derece olduğu turizmin başkentinde, jakuzili plaj deneyimini yaşamak isteyenlere kova kova buz servisi yapılıyor. Buz parçacıklarını garsonların yardımıyla başlarından döktüren turistler, güneşlenip denize girmenin keyfini yaşıyor. 5 yıldızlı bir oteli andıran işletmenin içindeki jakuziler sahile ayrı bir hava kattı. İsteyenler jakuzinin içinde saatlerce su masajı yaptırıyor. Kimileri ise jakuzi içine kova kova buz sipariş ederek sıcak havanın etkisinden uzaklaşıyor.

SEZON SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

İşletme ortağı Yunus Balık, tatilcilerin renkli bir gün geçirmesi için tüm ayrıntıları düşündüklerini söyledi. Plaj işletmesinde farklı ebatlarda 15’in üzerinde bungalov olduğunu söyleyen Yunus Balık, “Üç bungalovun içinde jakuzi var. Faal olarak çalışan jakuzi gün boyunca kullanıcıya ait. İstediği gibi kullanabiliyor. İşletme olarak isteyenlere buz servisi de yapıyoruz. Jakuzinin içinde tazyikli su masajı yaptıran tatilci, buzların arasında serinleyip kokteylinin tadına bakabiliyor” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz