İYİ Parti’li Çokal iftar verdi | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

İYİ Parti’li Çokal iftar verdi
İYİ Parti’li Çokal iftar verdi

İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Tuba Vural Çokal tarafından Manavgat’ta verilen iftar yemeğine binlerce vatandaş katıldı. İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Tuba Vural Çokal’ın Manavgat’ta kent meydanında verdiği iftar yemeğine İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır, milletvekili adayları, çeşitli STK ve sendika temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Ezanın okunmasıyla birlikte vatandaşlar oruç açtı. SİYASET ÜSTÜ […]

İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Tuba Vural Çokal tarafından Manavgat’ta verilen iftar yemeğine binlerce vatandaş katıldı. İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Tuba Vural Çokal’ın Manavgat’ta kent meydanında verdiği iftar yemeğine İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır, milletvekili adayları, çeşitli STK ve sendika temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Ezanın okunmasıyla birlikte vatandaşlar oruç açtı.
SİYASET ÜSTÜ GÜN
İftar yemeği öncesi konuşan Tuba Vural Çokal, katılanlara teşekkür ederek, “Bu güzel ortamda siyasi bir konuşma yapılmaz” dedi. Programın ardından soruları yanıtlayan Çokal, “Çok anlamlı günlerden geçiyoruz. On bir ayın Sultanı Ramazan’ın sonuna geldik. Ramazan Bayramı’na birkaç gün kaldı. Onu da hep birlikte kutlayacağız. Bu anların, bu günlerin siyaset üstü olduğunu düşünüyorum” dedi.(DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz