Halide Edip’te Uyum Haftası | Körfez Gazetesi
Sel tarım arazilerine zarar verdi

Sel tarım arazilerine zarar verdi

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Olympos sahilinde seyyar satıcı operasyonu

Bobo Alanyaspor’da

Bobo Alanyaspor’da

MHP’den nostaljik şehir turu

MHP’den nostaljik şehir turu

‘İmar barışı’ tepkisi

‘İmar barışı’ tepkisi

Halide Edip’te Uyum Haftası
Halide Edip’te Uyum Haftası

  Antalya’da faaliyet gösteren Halide Edip Adıvar Anaokulu’nda ‘Çocuklara Yönelik Uyum Haftası’ yapıldı. Öğretmenler ve uzman psikologlar, anaokuluna yeni başlayan miniklerin arkadaşlarıyla kaynaşmaları ve okul ortamına adapte olmaları konusunda destek oldular. 12 -14 Eylül tarihleri arasında yapılan uyum günleri kapsamında öğrenciler ilk olarak palyaço ile eğlenceli bir gün geçirdi. Gün boyu palyaço ile çeşitli oyunlar […]

 

Antalya’da faaliyet gösteren Halide Edip Adıvar Anaokulu’nda ‘Çocuklara Yönelik Uyum Haftası’ yapıldı. Öğretmenler ve uzman psikologlar, anaokuluna yeni başlayan miniklerin arkadaşlarıyla kaynaşmaları ve okul ortamına adapte olmaları konusunda destek oldular.

12 -14 Eylül tarihleri arasında yapılan uyum günleri kapsamında öğrenciler ilk olarak palyaço ile eğlenceli bir gün geçirdi. Gün boyu palyaço ile çeşitli oyunlar oynayarak hoş vakit geçiren minikler, aileleri tarafından videoya alınarak güzel anları fotoğraflandı.

ÇOCUKLAR KAYNAŞTI

13 Eylül Çarşamba günü Uzman Pedagog Seçil Özcan tarafından ‘Çocuğunuzun beynine yolculuk’ konulu aile eğitimi verildi. Eğitime öğrenci velileri yoğun ilgi gösterdi. Uyum haftasının son günü olan 14 Eylül Perşembe günü ise, Psikolojik Danışman İbrahim Doğan tarafından ‘Aile içi iletişi’ konulu eğitim verildi. Hem çocukların hem de ailelerin verimli bir hafta geçirdiği etkinliklerde, minikler yeni arkadaşları ile kaynaştı ve okul ortamına adapte olmaları kolaylaştı. (Haber Merkezi)

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz