Antalya
08.06.2018
A
SPOR
Djourou İngiltere’ye Vainqueur Fransa’ya
Djourou İngiltere’ye  Vainqueur Fransa’ya

Antalyaspor’un İsviçreli oyuncusu Johan Djourou, İngiltere’nin SPAL Takımı’ndan teklif aldı. William Vainqueur’ü ise Fransız Saint-Etienne transfer etmek istiyor

 

Antalyaspor’un iki yıldızına yurtdışından transfer teklifi aldı. Ülkesi İsviçre ile birlikte Rusya’daki 2018 Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Johan Djourou, İngiltere’nin SPAL takımından teklif aldı. Kariyerinde Arsenal ve Hamburg gibi takımlar da bulunan Djourou’nun başka taliplerinin de olduğu öğrenildi. Transfer tekliflerini ve kulübü Antalyaspor ile olan ilişkisini Dünya kupasından sonra değerlendireceğini belirten İsviçreli futbolcunun nasıl bir karar vereceği merak ediliyor.

VAİNQUEUR SAİNT-ETİENE’ye

Bu arada parasını alamadığı gerekçesi ile iki kez sözleşmesini feshetmenin eşiğinden dönen William Vainqueur’e, ülkesi Fransa’an talip çıktı. Kongolu futbolcusu Yann M’vila’nın takımdan ayrılma ihtimaline karşı oyuncu arayışına giren Saint-Etienne, Antalyaspor’un yıldızı ile temasa geçti. Vatandaşları Jeremy Menez ve Samir Nasri’nin takımdan ayrılmasının ardından fazla forma şansı bulamayan Vainqueur’ün Antalyaspor’dan ayrılmaya sbıcak bsaktığı belirtiliyor.

Hasan Yavaşlar

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: