GSF'den 94. yıl sergisi | Körfez Gazetesi
Anaokulu öğrencileri konteyner boyadı

Anaokulu öğrencileri konteyner boyadı

Galatasaray maçı hazırlıkları sürüyor

Galatasaray maçı hazırlıkları sürüyor

Kemer’in su altı güzellikleri

Kemer’in su altı güzellikleri

Mitolojik semboller sergisi

Mitolojik semboller sergisi

140 kabin görevlisi için 21 bin başvuru

140 kabin görevlisi için 21 bin başvuru

GSF’den 94. yıl sergisi
GSF’den 94. yıl sergisi

    AKDENİZ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde (GSF), Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşu’nun 94’üncü yıl dönümü kutlamaları kapsamında karma sergi açıldı. GSF Fuayesi’ndeki 15’inci Geleneksel Cumhuriyet Sergisi’ne resim, seramik, heykel, grafik, fotoğraf, sinema-tv, geleneksel Türk sanatları, moda ve tekstil tasarımı, sahne dekorları ve kostümleri bölümlerinin hocaları ile öğrencileri eserleriyle destek verdi. DAHA ANLAMLI OLACAK Serginin açılışını yapan […]

 

 

AKDENİZ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde (GSF), Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşu’nun 94’üncü yıl dönümü kutlamaları kapsamında karma sergi açıldı. GSF Fuayesi’ndeki 15’inci Geleneksel Cumhuriyet Sergisi’ne resim, seramik, heykel, grafik, fotoğraf, sinema-tv, geleneksel Türk sanatları, moda ve tekstil tasarımı, sahne dekorları ve kostümleri bölümlerinin hocaları ile öğrencileri eserleriyle destek verdi.

DAHA ANLAMLI OLACAK

Serginin açılışını yapan GSF Dekanı Prof. Dr. Osman Eravşar, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94’üncü yılı kutlamalarına eserlerinizle katkıda bulundunuz. Sergimizin, önümüzdeki yıllarda çok daha anlamlı olacağına inanıyorum. Cumhuriyetimizi, sanatçılar olarak eserlerimizle de yüceltmeliyiz” dedi. Dekan Eravşar, sergi organizasyonuna emeği geçen hocalara ve öğrencilere teşekkür etti. Resim, fotoğraf, seramik, heykel, el sanatı, tekstil, sahne ve kostüm tasarımları, sinema-tv gibi sanat çalışmaların yer aldığı sergi 12 Kasım gününe kadar açık kalacak. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz