Gedik’e yeni yollar açılıyor | Körfez Gazetesi
Simge Sağın, şarkılarını  o yavru köpek için söyledi

Simge Sağın, şarkılarını o yavru köpek için söyledi

Falezler temizlendi

Falezler temizlendi

Sualtı kültür mirasının  korunmasında öncüyüz

Sualtı kültür mirasının korunmasında öncüyüz

Ulucan, basınla tanıştı

Ulucan, basınla tanıştı

Partiler bayramlaştı

Partiler bayramlaştı

Gedik’e yeni yollar açılıyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 26 Ekim 2017 - 11:23:10
Gedik’e yeni yollar açılıyor

    Serik İlçesi’ne bağlı Gedik Mahallesi’nde imar çalışmalarının ardından Serik Belediyesi tarafından yeni yol açılması için çalışma başlatıldı. Gedik Mahallesi Çocuklar mezarlığı civarında başlatılan yol çalışmalarının startını Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Belediye Meclis Üyesi Niyazi Yıldırım ve vatandaş da Başkan Çalık’a eşlik etti. SAĞLIK ALANI 20 […]

 

 

Serik İlçesi’ne bağlı Gedik Mahallesi’nde imar çalışmalarının ardından Serik Belediyesi tarafından yeni yol açılması için çalışma başlatıldı. Gedik Mahallesi Çocuklar mezarlığı civarında başlatılan yol çalışmalarının startını Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Belediye Meclis Üyesi Niyazi Yıldırım ve vatandaş da Başkan Çalık’a eşlik etti.

SAĞLIK ALANI

20 metre genişliğinde açılacak yeni yolla ilgili açıklama yapan Başkan Çalık, “Bu bölgemizdeki imar çalışmamızın ardından yol açma çalışmasına başladık. Açacağımız bu yol Akçaalan Mahallesi ile Belek yolunu birbirine bağlayacak. 800 dönüm alan üzerinde yapılan imar uygulamasında 38 dönüm spor alanı, 15’i orta, 6’sı ilköğretim olmak üzere 21 dönüm okul alanı ayırdık. Söz konusu bu alanda cami ve sağlık için de yer ayrıldı” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz