Gazi Mahallesi’ne yeni park | Körfez Gazetesi
Simge Sağın, şarkılarını  o yavru köpek için söyledi

Simge Sağın, şarkılarını o yavru köpek için söyledi

Falezler temizlendi

Falezler temizlendi

Sualtı kültür mirasının  korunmasında öncüyüz

Sualtı kültür mirasının korunmasında öncüyüz

Ulucan, basınla tanıştı

Ulucan, basınla tanıştı

Partiler bayramlaştı

Partiler bayramlaştı

Gazi Mahallesi’ne yeni park
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 28 Ekim 2017 - 13:20:56
Gazi Mahallesi’ne yeni park

    KEPEZ’in yeşil alan miktarının sürekli artmasını sağlayan mahalle parklarından sonuncusu, Gazi Mahallesi’ne yapılıyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü’nün ortak çalışmalarıyla devam eden yeni park projelerinin son halkası, Gazi Mahallesi 6602 Sokak’ta gerçekleşiyor. Her yaştan mahalle sakininin kullanabileceği park, 1431 metrekare alandan oluşacak ve yakın mahallelere de bir yaşam […]

 

 

KEPEZ’in yeşil alan miktarının sürekli artmasını sağlayan mahalle parklarından sonuncusu, Gazi Mahallesi’ne yapılıyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü’nün ortak çalışmalarıyla devam eden yeni park projelerinin son halkası, Gazi Mahallesi 6602 Sokak’ta gerçekleşiyor. Her yaştan mahalle sakininin kullanabileceği park, 1431 metrekare alandan oluşacak ve yakın mahallelere de bir yaşam alanı olarak hizmet verecek.

HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Kepez Belediyesi’nin Gazi Mahallesi’nin çehresini değiştirecek yeni semt parkında oyun seti, oturma grupları, spor aletleri, koşu yolu yer alacak. Bölgede oturanların dinlenme, spor ve yeşil alan ihtiyacını karşılayacak parkta çatılı kameriye, bank ve çocuk oyun grubu olacak. Çim ve çeşitli türde ağaç ve çiçek fidanlarının dikildiği mahalle parkları, ilçedeki kişi başına düşen aktif yeşil alan miktarını da sürekli artırıyor. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz