Eski mezunlar iş hayatını anlattı | Körfez Gazetesi
Bakan Çavuşoğlu Manavgat’tan vurdu

Bakan Çavuşoğlu Manavgat’tan vurdu

Türkiye’nin en yaşlı ve en  genç adayları CHP Antalya’da

Türkiye’nin en yaşlı ve en genç adayları CHP Antalya’da

HDP’de birinci sıra adayı Kemal Bülbül

HDP’de birinci sıra adayı Kemal Bülbül

Yılan için mahalleyi yakıyordu

Yılan için mahalleyi yakıyordu

Denizde inek ölüsü

Denizde inek ölüsü

Eski mezunlar iş hayatını anlattı
Eski mezunlar iş hayatını anlattı

ANTALYA Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği üyeleri, Kariyer Günü etkinliğinde öğrencilere iş deneyimlerini anlattı. Antalya Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Gülen Savaşer, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerinin katılımıyla Antalya Anadolu Lisesi’nde Kariyer Günleri düzenlendi. Organizasyonda katılımcılar, öğrencilerle hedefleri üzerine fikir alışverişinde bulundu. 11’inci sınıf öğrencileriyle bir araya gelen dernek üyeleri, meslekleri hakkında bilgi verdi. HER […]

ANTALYA Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği üyeleri, Kariyer Günü etkinliğinde öğrencilere iş deneyimlerini anlattı. Antalya Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Gülen Savaşer, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerinin katılımıyla Antalya Anadolu Lisesi’nde Kariyer Günleri düzenlendi. Organizasyonda katılımcılar, öğrencilerle hedefleri üzerine fikir alışverişinde bulundu. 11’inci sınıf öğrencileriyle bir araya gelen dernek üyeleri, meslekleri hakkında bilgi verdi.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Öğrencilerin gelecekleri konusunda sağlıklı kararlar vermelerine katkı sağlamak amacıyla bu organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirten Dernek Başkanı Gülen Savaşer, “Bu etkinliği her yıl büyük bir ciddiyetle gerçekleştiriyoruz. Bu yılki kariyer günü oldukça verimli geçti. Burada arzu eden öğrencileri iş yerlerimize davet ederek mesleki anlamda daha somut deneyimler edinmelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimizin her zaman yanındayız” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz