Erdem ve il yönetimi batı ilçelerinde | Körfez Gazetesi
Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Kepez’in seraları çiçek fabrikası gibi

Gençler Avrupa ile  ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Gençler Avrupa ile ‘Kültür Köprüsü’ kuruyor

Avrupa Türk Parlamenter  Birliği Antalya’da toplandı

Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Doktora ‘alaycı tavır’ tokadı

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

Kaşlı öğrenciler Antalya’yı temsil edecek

Erdem ve il yönetimi batı ilçelerinde
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 25 Eylül 2017 - 14:39:36
Erdem ve il yönetimi batı ilçelerinde

  CHP İl Antalya Başkanı Mustafa Erdem, İl yönetimi İle birlikte batı ilçelerini ziyaret etti. Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Elmalı ve Korkuteli ziyaretlerine İl Sekreteri Cengiz Gülebay, İl Başkan Yardımcısı Süleyman Sakin, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve  İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül de katıldı. BU DÖNEM İKTİDARA ÇOK YAKINIZ Kongre süreci içine […]

 

CHP İl Antalya Başkanı Mustafa Erdem, İl yönetimi İle birlikte batı ilçelerini ziyaret etti. Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Elmalı ve Korkuteli ziyaretlerine İl Sekreteri Cengiz Gülebay, İl Başkan Yardımcısı Süleyman Sakin, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve  İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül de katıldı.

BU DÖNEM İKTİDARA ÇOK YAKINIZ

Kongre süreci içine girilen bu günlerde ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek yerel ve genel sorunları dinlediklerini belirten İl Başkanı Mustafa Erdem, “16 Nisan referandumunda çok güzel bir süreç geçirdik. Antalya ‘hayır’ dedi. Bu süreç devam etmeli. Kendimize yakın adaylar olsun demek yerine, bu partiye hizmet edecek, insanlar aday olsun demeliyiz. Birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz” dedi. Erdem,  “2019 seçimlerinin ülkemiz için çok önemli bir seçim olduğunu hem yerelde hem genelde anlatmalıyız. Herkesi kucaklayacak bir süreci yakalayacağız. Antalya’da bütün belediyeleri alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.  (Haber merkezi)

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz