Erdem ve il yönetimi batı ilçelerinde | Körfez Gazetesi
Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Manavgat, turizmden  4 milyar dolar gelir bekliyor

Manavgat, turizmden 4 milyar dolar gelir bekliyor

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Erdem ve il yönetimi batı ilçelerinde
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 25 Eylül 2017 - 14:39:36
Erdem ve il yönetimi batı ilçelerinde

  CHP İl Antalya Başkanı Mustafa Erdem, İl yönetimi İle birlikte batı ilçelerini ziyaret etti. Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Elmalı ve Korkuteli ziyaretlerine İl Sekreteri Cengiz Gülebay, İl Başkan Yardımcısı Süleyman Sakin, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve  İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül de katıldı. BU DÖNEM İKTİDARA ÇOK YAKINIZ Kongre süreci içine […]

 

CHP İl Antalya Başkanı Mustafa Erdem, İl yönetimi İle birlikte batı ilçelerini ziyaret etti. Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Elmalı ve Korkuteli ziyaretlerine İl Sekreteri Cengiz Gülebay, İl Başkan Yardımcısı Süleyman Sakin, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve  İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül de katıldı.

BU DÖNEM İKTİDARA ÇOK YAKINIZ

Kongre süreci içine girilen bu günlerde ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek yerel ve genel sorunları dinlediklerini belirten İl Başkanı Mustafa Erdem, “16 Nisan referandumunda çok güzel bir süreç geçirdik. Antalya ‘hayır’ dedi. Bu süreç devam etmeli. Kendimize yakın adaylar olsun demek yerine, bu partiye hizmet edecek, insanlar aday olsun demeliyiz. Birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz” dedi. Erdem,  “2019 seçimlerinin ülkemiz için çok önemli bir seçim olduğunu hem yerelde hem genelde anlatmalıyız. Herkesi kucaklayacak bir süreci yakalayacağız. Antalya’da bütün belediyeleri alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.  (Haber merkezi)

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz