El İzi Pazarı’nda şenlik var | Körfez Gazetesi
Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Manavgat, turizmden  4 milyar dolar gelir bekliyor

Manavgat, turizmden 4 milyar dolar gelir bekliyor

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

El İzi Pazarı’nda şenlik var
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 23 Ekim 2017 - 11:47:31
El İzi Pazarı’nda şenlik var

    MURATPAŞA Belediyesi’nin kadınların en emeği göz nuru ürünlerini aracısız olarak tüketiciyle buluşturduğu Varlık Pazarı, eski adıyla Bahçelievler Pazarı’nda ‘El İzi Şenliği’ düzenlendi. Şenliğe eşi Ümran Uysal’la birlikte katılan Başkan Ümit Uysal, El İzi Kadın Emeği Pazarı’ndaki stantları tek tek gezdi, patikten ahşaba, süs eşyalarından iğne oyasına ve farklı yöresel tatlara, kadınların evlerinde el […]

 

 

MURATPAŞA Belediyesi’nin kadınların en emeği göz nuru ürünlerini aracısız olarak tüketiciyle buluşturduğu Varlık Pazarı, eski adıyla Bahçelievler Pazarı’nda ‘El İzi Şenliği’ düzenlendi. Şenliğe eşi Ümran Uysal’la birlikte katılan Başkan Ümit Uysal, El İzi Kadın Emeği Pazarı’ndaki stantları tek tek gezdi, patikten ahşaba, süs eşyalarından iğne oyasına ve farklı yöresel tatlara, kadınların evlerinde el emekleriyle ortaya çıkardığı ürünler hakkında bilgi aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Uysal şenlikte yaptığı konuşmada, yeni bir pazar oluşturulduğunda öncelikli yapılması gerekenin buranın bilinmesi, tanınması için çaba sarf etmek olduğunu söyledi. Aksi takdirde pazar yeri için kalabalıkların peşinden gidildiğinde şehirde ‘şehir denebilecek’ hiçbir nokta kalmayacağını belirten Başkan Uysal, “Modern bir pazar yerimiz var. Burada ısrar edip bu pazar yerini tanıtıp azami müşteriyi temin etmekle mükellefiz. Zaman içinde herkes burada cumadan pazartesiye el emeği göz nuru ürünler satılmakta olduğunu bilecektir” diye konuştu. Şenlikte El İzi Kadın Emeği Pazarı’ndaki kadınları temsilen Serap Kırdı ise desteklerinden dolayı Başkan Uysal ve eşine teşekkür etti. Kırdı, “Bu şenliğimiz, inşallah ilerleyen tarihlerde gelişir, büyür ve yıldan yıla tekrar tekrar değerlendirilebilir” dedi. (DHA)

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz