Dünya starlarına flyboard öğretiyor | Körfez Gazetesi
Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

20 yıl sonra yakalandı

20 yıl sonra yakalandı

Hayata sımsıkı tutundu

Hayata sımsıkı tutundu

Serik’te tapu dağıtımı

Serik’te tapu dağıtımı

Netten lens satışına tepki

Netten lens satışına tepki

Dünya starlarına flyboard öğretiyor
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 17 Ağustos 2017 - 12:36:11
Dünya starlarına flyboard öğretiyor

    ANTALYA’da 2012 yılından beri jet-ski’yle flyboard yapan, bu alanda dünya üçüncülüğü ve çok sayıda Balkan şampiyonluğu bulunan Ali Komşusu, işadamı Ali Koç’tan Sergen Yalçın’a, Tuğba Özay’dan Mehmet Ali Erbil’e, dünya starları Rihanna, Inna, Leonardo Di Caprio, Justin Bieber, Kendall Jenner ve Timati’ye flyboard kursu verdi. Son yıllarda Antalya’nın yanı sıra Ege Bölgesi’ndeki 5 […]

 

 

ANTALYA’da 2012 yılından beri jet-ski’yle flyboard yapan, bu alanda dünya üçüncülüğü ve çok sayıda Balkan şampiyonluğu bulunan Ali Komşusu, işadamı Ali Koç’tan Sergen Yalçın’a, Tuğba Özay’dan Mehmet Ali Erbil’e, dünya starları Rihanna, Inna, Leonardo Di Caprio, Justin Bieber, Kendall Jenner ve Timati’ye flyboard kursu verdi. Son yıllarda Antalya’nın yanı sıra Ege Bölgesi’ndeki 5 yıldızlı otellerin sahil ve havuzlarında büyük ilgi gören gösteriler yapan Ali Komşusu, jet-ski’ye bağlı hortuma gelen suyun basıncıyla çalışan, su altında itiş gücü olan ve üzerindeki kişiyi 10 metreye kadar yükselten flyboard’un dünyada inanılmaz talep gören bir spor olduğunu söyledi. Dubai’den İspanya’ya dünyanın birçok tatil destinasyonunda gösteriler yapan Ali Komşusu, “Flyboard, dünya starlarının en çok yaptığı yaz sporu” dedi.

BALKANLARIN EN İYİSİ

2015 Dünya Flyboard Şampiyonası’nda üçüncülük, 2012’den beri de Balkan şampiyonalarında namağlup birincilik elde eden Ali Komşusu, Türkiye’de bu sporu yapan 3 sporcu olduklarını söyledi. Dünya çapında şampiyonalara katıldıklarını ve bu alanda henüz milli takım düzeyinde bir yapılanma olmadığını kaydeden Komşusu, bu ay sonunda Sırbistan, aralık ayında da Tayland’da düzenlenecek şampiyonalarda Türkiye’yi temsil edeceğini kaydetti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz