DP’nin başkanları o toplantıya gitmedi | Körfez Gazetesi
Bakan Çavuşoğlu Manavgat’tan vurdu

Bakan Çavuşoğlu Manavgat’tan vurdu

Türkiye’nin en yaşlı ve en  genç adayları CHP Antalya’da

Türkiye’nin en yaşlı ve en genç adayları CHP Antalya’da

HDP’de birinci sıra adayı Kemal Bülbül

HDP’de birinci sıra adayı Kemal Bülbül

Yılan için mahalleyi yakıyordu

Yılan için mahalleyi yakıyordu

Denizde inek ölüsü

Denizde inek ölüsü

DP’nin başkanları o toplantıya gitmedi
DP’nin başkanları o toplantıya gitmedi

Hasan Subaşı’nın başını çektiği eski merkez sağ siyasetçilerin Meral Akşener ile yaptığı görüşmeye DP’nin mevcut bazı ilçe başkanlarının da gittiği izlenimi doğduğunu söyleyen DP İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Görevlerimizin başındayız. Mevcut başkanlarımızın hiç biri o toplantıya gitmedi” dedi.   İYİ Parti’nin teşkilatlanma çalışmalarına start vermesi ile merkez sağda da hareketlenme başladı. Geçen hafta Cuma […]

Hasan Subaşı’nın başını çektiği eski merkez sağ siyasetçilerin Meral Akşener ile yaptığı görüşmeye DP’nin mevcut bazı ilçe başkanlarının da gittiği izlenimi doğduğunu söyleyen DP İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Görevlerimizin başındayız. Mevcut başkanlarımızın hiç biri o toplantıya gitmedi” dedi.

 

İYİ Parti’nin teşkilatlanma çalışmalarına start vermesi ile merkez sağda da hareketlenme başladı. Geçen hafta Cuma günü Akra Barut’ta Hasan Subaşı’nın başını çektiği eski merkez sağ siyasetçilerin Meral Akşener ile buluşmasında Demokrat Parti’nin (DP) görevdeki ilçe başkanlarının da bulunduğu yönünde bir izlenim oluştuğunu belirten  DP Antalya  İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Görevimizin başındayız. Hiçbir başkanımız bu görüşmeye katılmadı” dedi. Hasan Ali Kartal, “Basında sanki DP’nin görevi başındaki Finike, Kumluca, Korkuteli, Serik ilçe başkanlarının da Akşener ile görüşmeye gittiği gibi bir izlenim yaratan haberler gördük. Ancak, mevcut ilçe başkanlarımızın hiç biri bu toplantıya gitmemiştir.  Geçmişte partimizde görev yapan isimler sayılırken başına ‘eski’ ibaresi konularken, söz konusu ilçe başkanlıklarının önüne ‘eski’ ibaresinin konulmamış olması karışıklığa neden olmuştur.  Biz DP teşkilatları olarak görevlerimizin başındayız. Kongrelerimizi yapıyoruz. Ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan çıkışına katkı yapmak adına var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz