DÖSİAD’dan gala gecesi | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

DÖSİAD’dan gala gecesi
DÖSİAD’dan gala gecesi

DÖŞEMEALTI Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (DÖSİAD) 7’nci kuruluş yılı, gala gecesiyle kutlandı. DÖSİAD’ın 7’nci kuruluş yılı dolayısıyla Ramada Otel’de gala gecesi düzenlendi. Geceye, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, CHP Antalya milletvekilleri Mustafa Akaydın, Devrim Kök, Döşemealtı Kaymakamı Cengiz Cantürk, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, MHP İl Başkanı Mustafa […]

DÖŞEMEALTI Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (DÖSİAD) 7’nci kuruluş yılı, gala gecesiyle kutlandı. DÖSİAD’ın 7’nci kuruluş yılı dolayısıyla Ramada Otel’de gala gecesi düzenlendi. Geceye, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, CHP Antalya milletvekilleri Mustafa Akaydın, Devrim Kök, Döşemealtı Kaymakamı Cengiz Cantürk, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer ve davetli işadamları katıldı. Gecede konuşan Gültekin Gencer, DÖSİAD’ın gönüllü elçiler gibi çalıştığını söyledi. Üyeleri arasında 54 ülkeye ihracat yapan sanayiciler olduğunu belirten Gencer, markaların tanıtımı ve bürokrasileri aşmak için gittikleri her ülkede büyükelçileri ziyaret ettiklerini ve faydasını gördüklerini ifade etti.

HERKES BİZE GÜLDÜ

Önceki dönem Antalyaspor’da kulüp başkanlığı yaptığını da hatırlatan Gencer, Antalyaspor’un zor günlerinde takıma sahip çıktıklarını söyledi. Gencer, “Antalyaspor’u nasıl teslim aldığımızı herkes biliyor. Antalya’nın tanıtımına katkı koymak için her şeyi yapmaya hazırdık. Samuel Eto’o’yu almaya giderken bize ‘Ancak Milano’da fotoğraf çektirip gelirsiniz’ dediler. Herkes bize güldü. Ancak şu anda görüyorsunuz kendimiz de fotoğraf çektirdik tüm Antalya’yı da fotoğraf çektirdik” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz