Döşemealtı’nda tiyatro şöleni | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Döşemealtı’nda tiyatro şöleni
Döşemealtı’nda tiyatro şöleni

    DÖŞEMEALTI Belediyesi bünyesinde kurulan Döşemealtı Halk Tiyatrosu (DHT), yeni sezon açılışını ‘Dünden Kalan’ ve çocuklar için ‘Harikalar Mutfağı’ adlı oyunlarla yaptı.   Yeni sezon açılışını ‘Dünden Kalan’ isimli oyunla yapan DHT, çocuklar için ‘Harikalar Mutfağı’ isimli oyunu sahneledi. İlçede dün akşam da Antalya Kadın Sahnesi Destekleme Derneği tarafından hazırlanan ‘Kimim Ben’ adlı oyun […]

 

 

DÖŞEMEALTI Belediyesi bünyesinde kurulan Döşemealtı Halk Tiyatrosu (DHT), yeni sezon açılışını ‘Dünden Kalan’ ve çocuklar için ‘Harikalar Mutfağı’ adlı oyunlarla yaptı.

 

Yeni sezon açılışını ‘Dünden Kalan’ isimli oyunla yapan DHT, çocuklar için ‘Harikalar Mutfağı’ isimli oyunu sahneledi. İlçede dün akşam da Antalya Kadın Sahnesi Destekleme Derneği tarafından hazırlanan ‘Kimim Ben’ adlı oyun izleyicilerle buluştu. Yeşilbayır Mahallesi Yeşil Park Kültür Merkezi’nde ki tiyatro gösterileri yüzlerce tiyatroseveri buluşturdu.

 

AYAKTA ALKIŞLANDILAR

 

Banu Bakikuşağı Cabar ve Müfit Kayacan’ın yönettiği ‘Kimim Ben’ isimli tek perdelik komedi oyununda, Antalya Kadın Sahnesi Destekleme Derneği oyuncusu kadınların kendi yazdıkları ve günlük hayatta kadınların yaşadığı sorunlar, ülkenin ekonomik, sosyal ve çevresel sorunlarının mizahi dille ele alındı. Oyun, sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı. Çoğu zaman güldüren kimi zamanda ağlatan oyununun sonunda amatör tiyatro oyuncusu kadınlar seyirciler tarafından ayakta alkışlandı. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz