Döşemealtı'na YÖREX daveti | Körfez Gazetesi
Asansör imalatında en güvenilir firma

Asansör imalatında en güvenilir firma

Zeytin ağaçları Kepez’de korunuyor

Zeytin ağaçları Kepez’de korunuyor

Antalyaspor’da 4 eksik

Antalyaspor’da 4 eksik

Kepezli sporculardan büyük başarı

Kepezli sporculardan büyük başarı

Korkuteli Belediyespor’da istifalar

Korkuteli Belediyespor’da istifalar

Döşemealtı’na YÖREX daveti
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 22 Ağustos 2017 - 10:50:47
Döşemealtı’na YÖREX daveti

    ANTALYA Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve beraberindeki heyet, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret ederek bu yıl 8’incisi düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e davet etti. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ATB Başkanı Ali Çandır, Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Genel Sekreter Tolgahan Alavant, Yönetim Kurulu […]

 

 

ANTALYA Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve beraberindeki heyet, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret ederek bu yıl 8’incisi düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e davet etti. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ATB Başkanı Ali Çandır, Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Genel Sekreter Tolgahan Alavant, Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman Ersan ve Hüseyin Simav’ı ağırladı. Çandır, Başkan Genç’i bu yıl 8’incisi düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e davet etti. Başkan Çandır, ATB öncülüğünde 13- 17 Eylül tarihleri arasında ANFAŞ EXPO Center’da bu yıl 8’ncisi düzenlenecek olan Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX davetiyesini Başkan Genç’e verdi.

DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Belediye Başkanı Genç, “YÖREX’in uluslararası hale getirilmesi için elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Özellikle kaybolmaya yüz tutmuş geleneklerin ve yöresel ürünlerin yeniden hayat bulduğu, tanıtıldığı fuarı herkes gibi bizlerde destekliyoruz. Döşemealtı’nın değerlerini binlerce katılımcıya tanıtma imkanı buluyoruz. Özellikle tarihi Döşemealtı halımız ve ilçemize özgü tadı ve aromasıyla narımızla fuarda olacağız” dedi. ATB Başkanı Çandır da Döşemealtı Belediyesi ve Başkan Turgay Genç’in destekleri için teşekkür etti. Başkan Genç, fuarda tanıtımı yapılacak olan Döşemealtı Halısı’nı Ali Çandır’a hediye ederken, Çandır da Başkan Genç’e Zeytinpark’ın mahsulü olan zeytinyağı seti hediye etti. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz