Doktorun motor ve fotoğraf tutkusu | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Doktorun motor ve fotoğraf tutkusu
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 12 Temmuz 2017 - 12:41:18
Doktorun motor ve fotoğraf tutkusu

ANTALYA’da özel bir hastanenin genel müdürü Dr. Uğur Keçecioğlu, mesleğinden arta kalan zamanda motoruna atlayıp fotoğraf makinesini yanına alarak geziyor. Keçecioğlu, kendi tabiriyle ‘O an’ fotoğrafları çekerek eşsiz bir fotoğraf arşivi oluşturuyor. Antalya’da faaliyet gösteren Özel Antalya Likya Hastanesi’nin işletme ortağı aynı zamanda genel müdürü Dr. Uğur Keçecioğlu, fotoğraf ve motosiklet tutkunu. Hayatının vazgeçilmezleri arasında […]

ANTALYA’da özel bir hastanenin genel müdürü Dr. Uğur Keçecioğlu, mesleğinden arta kalan zamanda motoruna atlayıp fotoğraf makinesini yanına alarak geziyor. Keçecioğlu, kendi tabiriyle ‘O an’ fotoğrafları çekerek eşsiz bir fotoğraf arşivi oluşturuyor.

Antalya’da faaliyet gösteren Özel Antalya Likya Hastanesi’nin işletme ortağı aynı zamanda genel müdürü Dr. Uğur Keçecioğlu, fotoğraf ve motosiklet tutkunu. Hayatının vazgeçilmezleri arasında “Onlar benim her şeyim” dediği çocukları ve mesleği de var. Mesleğini ise acil servis doktoru olarak yerine getiren Keçecioğlu, hayatını hobileri üzerine kurduğunu söylüyor. Uğur Keçecioğlu, kendi kendini yetiştirmiş bir fotoğraf ustası. Fotoğraf merakı üniversite yıllarında başlamış. Üniversitedeyken katıldığı dağcılık grubunda gidilen yerleri, doğayı fotoğraflamak düşüncesiyle bir fotoğraf makinesi alan Keçecioğlu’nun fotoğraf aşkının depreşmesinde, komşuları fotoğraf sanatçısı Timurtaş Onan da etkili olmuş.

ÖDÜLLÜ FOTOGRAFÇI

İlk kez fotoğrafla tanıştıktan sonra evinde kendi imkanlarıyla karanlık oda kurup film tabletlerinin banyosunu yapan Keçecioğlu, aynı zamanda mesleğini de en iyi şekilde icra etmeye çalıştığını belirtiyor. Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) üyesi olan Keçecioğlu, çektiği imaj fotoğraflarıyla 6 farklı karma sergide yer aldığını anlattı. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası farklı fotoğraf yarışmalarında ödülleri bulunan Keçecioğlu, önümüzdeki günlerde foto safari için Mısır’a gitmenin planlarını yapıyor.

EKİM AYINDA MISIR YOLCUSU

Keçecioğlu’nun bir diğer tutkusu ise motosiklet. Gençlik yıllarından itibaren zaman zaman kullanmış olsa da motosikletin tutkuya dönüşmesi 4- 5 yıl öncesine dayanıyor. Keçecioğlu şimdilerde bulduğu her fırsatta bu iki tutkusunu bir arada gideriyor. Bulduğu her fırsatta motosikletine atlayıp foto safarilere, yurtiçi yurtdışı gezilere çıkıyor. (DHA)

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz