Demre Stadı bakıma alındı | Körfez Gazetesi
Büyükşehirden üniversite camisine destek

Büyükşehirden üniversite camisine destek

2 ayda 27 işyerini soydu

2 ayda 27 işyerini soydu

Butik otel yangında kül oldu

Butik otel yangında kül oldu

3 metreden dere yatağına düştü

3 metreden dere yatağına düştü

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Yerleşik Ruslarda seçim hazırlığı

Demre Stadı bakıma alındı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 25 Ekim 2017 - 12:18:51
Demre Stadı bakıma alındı

      Demre İlçe Stadı bakıma alındı. Statta bir ay sonra yeniden maç oynanabilecek. Demre Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda malzeme, teknik eleman ve araç desteği İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından karşılandı. Demre Belediyesi tarafından da stadın yenileme çalışmalarına iş gücü desteği verildi. Yapılan çalışmalarla Demre Stadı’na çimleme yapıldı. […]

 

 

 

Demre İlçe Stadı bakıma alındı. Statta bir ay sonra yeniden maç oynanabilecek. Demre Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda malzeme, teknik eleman ve araç desteği İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından karşılandı. Demre Belediyesi tarafından da stadın yenileme çalışmalarına iş gücü desteği verildi. Yapılan çalışmalarla Demre Stadı’na çimleme yapıldı. Ekilen çim tohumları gübrelendi. Üstüne kumlama yapıldı. Günde sabah ve akşam sulama yapılıyor. Çimler yeşermeye başladı.

BİR AY SÜRECEK

Demre Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mesut Dikili, “Çimleme çalışmaları, İl Müdürlüğü ve Demre Belediyesi’nin desteğiyle yapıldı. Stat bir ay kapalı kalacak. Çimler yeşerdikten sonra iki kez biçilecek. Bu sürede Demre Stadı’nda maçlarını oynayan Beymelek Belediyespor dışarıda oynayacak. Mevsim nedeniyle çim yenileme bu mevsimde yapılabiliyor. Bir ay sonra stat yenilenmiş olarak maçlara açılacak” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz