Çocukların gitar tutkusu | Körfez Gazetesi
Turnuva sona erdi

Turnuva sona erdi

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Kazak basın heyeti Antalya’yı ziyaret etti

Maruldan servet kazanıyor

Maruldan servet kazanıyor

MATSO’dan muz paneli

MATSO’dan muz paneli

‘Milli judocuya dayak’  iddiasına soruşturma

‘Milli judocuya dayak’ iddiasına soruşturma

Çocukların gitar tutkusu
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 19 Ağustos 2017 - 09:20:26
Çocukların gitar tutkusu

    MURATPAŞA Belediyesi, spor okulu açtığı 7-14 grubu çocuklar için ayrıca yaz dönemi müzik kursu da düzenliyor. 67 çocuk, müzik kursunda gitar, bağlama ve yan flüt eğitimi alıyor.   Muratpaşa Belediyesi, çocuklara yaz dönemi kursları da düzenliyor. Çocuklar ve gençler için yaz dönemi spor okullarında 16 branşta spor okulu, Zeytinköy ve Ermenek’te bulunan bilim […]

 

 

MURATPAŞA Belediyesi, spor okulu açtığı 7-14 grubu çocuklar için ayrıca yaz dönemi müzik kursu da düzenliyor. 67 çocuk, müzik kursunda gitar, bağlama ve yan flüt eğitimi alıyor.

 

Muratpaşa Belediyesi, çocuklara yaz dönemi kursları da düzenliyor. Çocuklar ve gençler için yaz dönemi spor okullarında 16 branşta spor okulu, Zeytinköy ve Ermenek’te bulunan bilim ve eğitim merkezlerinde robotik eğitim kursu açan Muratpaşa Belediyesi’nin müzik kursu da sürüyor. Muratpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce düzenlenen sanat kurslarının müzik bölümünde 67 çocuk gitar, bağlama ve yan flüt eğitimi alıyor.

1 EYLÜL’DE BİTECEK

Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen kurslarda, uzman eğitmenler Tuncel Evcen, Bayram Aray, Mehmet Kurt bağlama, Arcan Doğan, Özcan Demir gitar, Serra Adar ve Özcan Demir de yan flüt eğitimi veriyor. 1 Temmuz’da başlayan yaz dönemi müzik kursları 1 Eylül tarihinde tamamlanacak. Çocuklar gitar, bağlama ve yan flüt eğitimini salı, çarşamba ve perşembe günleri olmak üzere 3 ayrı grup halinde alıyor. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz