Çocuklardan ‘Midas’ın Kulakları’ | Körfez Gazetesi
Kepez’de yol çalışmaları 

Kepez’de yol çalışmaları 

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Polisten ‘Duman’ uygulaması

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Türkiye’nin en hızlısı EFE HASIRCIOĞLU

Antalya benim evim

Antalya benim evim

Kadınlardan  Çelik’e ilgi

Kadınlardan Çelik’e ilgi

Çocuklardan ‘Midas’ın Kulakları’
Çocuklardan ‘Midas’ın Kulakları’

14 ANTALYA, (DHA) – KONYAALTI Belediyesi Harikalar Çocuk Tiyatrosu’nun 2’nci oyunu ‘Midas’ın Kulakları’ ile sahneye çıkan çocuklar, performanslarıyla büyük beğeni topladı.   Konyaaltı Belediyesi bünyesinde geçen yıl kurulan ve kısa zamanda sahneye koyduğu oyunlar ile adından söz ettiren Konyaaltı Belediyesi Harikalar Çocuk Tiyatrosu, ikinci oyunlarıyla sahneye çıktı. Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde sahnelenen ‘Midas’ın […]

14

ANTALYA, (DHA) – KONYAALTI Belediyesi Harikalar Çocuk Tiyatrosu’nun 2’nci oyunu ‘Midas’ın Kulakları’ ile sahneye çıkan çocuklar, performanslarıyla büyük beğeni topladı.

 

Konyaaltı Belediyesi bünyesinde geçen yıl kurulan ve kısa zamanda sahneye koyduğu oyunlar ile adından söz ettiren Konyaaltı Belediyesi Harikalar Çocuk Tiyatrosu, ikinci oyunlarıyla sahneye çıktı. Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde sahnelenen ‘Midas’ın Kulakları’ adlı çocuk oyunu yoğun ilgi gördü. Güngör Dilmen’in yazdığı oyunu Derviş Çoşkun yönetti. 17 çocuğun yer aldığı oyunda genç oyuncuların performansları büyük beğeni topladı.

 

Apollon tarafından eşek kulakları takılarak cezalandırılan Midas’ın kendisiyle barışmasının öyküsünün anlatıldığı oyunda, çocuk oyuncular izleyenlerden tam not aldı. 1 saat 15 dakikalık oyunda tiyatro severler eğlenceli dakikalar geçirdi.

 

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kültür sanat etkinliklerine büyük önem verdiklerini söyledi. Başkan Böcek, “Bu doğrultuda ilk olarak geçen yıl çocuk tiyatromuzu kurduk. Her türlü kültür ve sanat etkinliklerimizi gerçekleştirebileceğimiz Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, Antalya’nın yeni kültür sanat merkezi haline geldi. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız muhteşem bir oyun sahneledi. İlerleyen zamanlarda daha güzel başarılara imza atacaklar. Başta yönetmen Derviş Çoşkun ve oyunda sahne olan çocuk oyuncularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz