Çinli iş insanları Antalya hindisini istiyor | Körfez Gazetesi
Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Yerli tatilci, planlamayı seçime göre yaptı

Manavgat, turizmden  4 milyar dolar gelir bekliyor

Manavgat, turizmden 4 milyar dolar gelir bekliyor

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Başkan Uysal, Korkuteli’nde

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Yeni pasaportlara Antalya’dan 2 fotoğraf

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Bademağacı ve Dağbeli’ne toplu taşıma

Çinli iş insanları Antalya hindisini istiyor
Çinli iş insanları Antalya hindisini istiyor

  Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde kanatlı et sektöründe ulusal ve uluslararası bazda hindi eti üretimi ve gurme lezzetleriyle gıda tüketimi alanında hizmet veren Bahar Grup, Bahar Akademi mutfağında Çin’in Qinghai Eyaleti Xining Belediye Başkanı Ma Zhongying, Belediye Yetkilileri ve iş insanlarını ağırladı. Xining Belediye Başkanı Ma Zhongying; Qinghai Eyaleti Xining Kenti’nin 2014 yılında Antalya ile […]

 

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde kanatlı et sektöründe ulusal ve uluslararası bazda hindi eti üretimi ve gurme lezzetleriyle gıda tüketimi alanında hizmet veren Bahar Grup, Bahar Akademi mutfağında Çin’in Qinghai Eyaleti Xining Belediye Başkanı Ma Zhongying, Belediye Yetkilileri ve iş insanlarını ağırladı. Xining Belediye Başkanı Ma Zhongying; Qinghai Eyaleti Xining Kenti’nin 2014 yılında Antalya ile karşılıklı dostluk ve is birliği geliştirme protokolü imzaladıklarını hatırlatarak, iki ülke arasında ilişkileri kuvvetlendirmek amacıyla işbirliği teklifinde bulundu.

ÇİN HALKI TÜRK GIDA ÜRÜNLERİNE GÜVENİYOR

Xining şehrinde sadece helal belgeli ve Türk ürünlerinin satıldığı bir alışveriş merkezi açtıklarını belirten Ma Zhongying; “Çinli iş adamı Ma Haiqing tamamen Türk ürünlerinden oluşan bir alışveriş merkezi açtı. 3 bin metrekarelik alanı aktif, toplamda 31 metrekarelik bir alan. Alışveriş merkezinde sadece ‘helal’ belgeli ürünler satılıyor. Türkiye’de üretilen ürünlerde helal belgesi olduğu için Çin halkı Türkiye’den ihraç edilen gıda ürünlerini tercih ediyor. Biz de bu sebeple Antalya’dan dünyaya açılan markaları yerinde görerek incelemek istedik” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz