CHP’nin mahalle temsilcilikleri açıldı | Körfez Gazetesi
Özel çocuklardan geri dönüşüm defilesi

Özel çocuklardan geri dönüşüm defilesi

Bu fuarda herkes mutlu

Bu fuarda herkes mutlu

Adrenalin şov sezona hazır

Adrenalin şov sezona hazır

Kaş’ta Antik Su Yolu Yürüyüşü

Kaş’ta Antik Su Yolu Yürüyüşü

Okul için kermes

Okul için kermes

CHP’nin mahalle temsilcilikleri açıldı
CHP’nin mahalle temsilcilikleri açıldı

CHP’nin Güzeloluk ve Zümrütova mahalleleri temsilcilik açılışına katılan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Buradan Cumhuriyetimizin bulunduğumuz coğrafyaya bahşettiği uygar değerler yayılacak. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz” dedi. CHP’nin Güzeloluk ve Zümrütova mahalleleri temsilciliği törenle açıldı. Açılışa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İl Başkanı Ahmet Kumbul, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan […]

CHP’nin Güzeloluk ve Zümrütova mahalleleri temsilcilik açılışına katılan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Buradan Cumhuriyetimizin bulunduğumuz coğrafyaya bahşettiği uygar değerler yayılacak. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz” dedi. CHP’nin Güzeloluk ve Zümrütova mahalleleri temsilciliği törenle açıldı. Açılışa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İl Başkanı Ahmet Kumbul, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci’yle birlikte çok sayıda partili ve davetli yer aldı.

UYGAR DEĞERLER

Başkan Ümit Uysal, açılışta davetliler ve partilerle tek tek tokalaşıp, hal hatır sorarken bir ara açılış için pişi yapan kadınların yanına geçti. Burada eline şiş maşa alan Başkan Uysal, kadınların pişi kızartmalarına yardım etti. Ümit Uysal, burada yaptığı konuşmada partisinin mahalle temsilciliğinin özgür düşüncenin, insanca yaşamın, insan sevgisinin yayılacağı yer olduğunu söyledi. Başka Uysal, “Buradan, ön yargısız bir şekilde birlikte yaşama kültürü, demokratik değerler ve Cumhuriyetimizin sadece Türkiye’ye değil bulunduğumuz coğrafyaya bahşettiği özel ve uygar değerler yayılacak. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz” dedi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz