Chp'li Küçükkavukcu Kongrede Aday Olmayacak | Körfez Gazetesi
Oğlunun ölümünden 7 ay  sonra yaşamını yitirdi

Oğlunun ölümünden 7 ay sonra yaşamını yitirdi

Savcı ömür boyu hapis istedi

Savcı ömür boyu hapis istedi

AÜ’de geleceğin şefleri yetişiyor

AÜ’de geleceğin şefleri yetişiyor

‘Pembe Prenses’ Korkuteli’nde

‘Pembe Prenses’ Korkuteli’nde

Oyuncak Müzesi çocukları bekliyor

Oyuncak Müzesi çocukları bekliyor

Chp’li Küçükkavukcu Kongrede Aday Olmayacak
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 14 Kasım 2017 - 10:46:46
Chp’li Küçükkavukcu Kongrede Aday Olmayacak

    CHP Korkuteli İlçe Başkanı Mehmet Küçükkavukcu, 6 Aralık’ta gerçekleşecek ilçe kongresinde aday olmayacağını açıkladı. CHP Korkuteli İlçe Başkanı Mehmet Küçükkavukcu, yaptığı yazılı açıklamada, partinin içinde bulunduğu süreci sağlıklı şekilde geçirebilmesi için ve kongreyle ilgili düşüncelerini kamuoyuyla paylaşma gereği duyduğunu belirtti. CHP’de 1994 yılından beri gençlik kollarından başlayarak her kademesinde görev aldığını aktaran Küçükkavukcu, […]

 

 

CHP Korkuteli İlçe Başkanı Mehmet Küçükkavukcu, 6 Aralık’ta gerçekleşecek ilçe kongresinde aday olmayacağını açıkladı. CHP Korkuteli İlçe Başkanı Mehmet Küçükkavukcu, yaptığı yazılı açıklamada, partinin içinde bulunduğu süreci sağlıklı şekilde geçirebilmesi için ve kongreyle ilgili düşüncelerini kamuoyuyla paylaşma gereği duyduğunu belirtti. CHP’de 1994 yılından beri gençlik kollarından başlayarak her kademesinde görev aldığını aktaran Küçükkavukcu, “Son 3 yılında da ilçe başkanı olarak görev yapmaktan onur duyduğum partimizin 6 Aralık 2017 günü yapılacak olan ilçe kongresinde aday olmayacağımın bilinmesini istiyorum. Yaşamım boyunca olduğu gibi bundan sonra da örgütlü yaşamımdan taviz vermeden partimizin başarısı için var gücümle çalışmaya devam edeceğim” dedi. Hiçbir zaman ‘siyaset bana ne verecek’ diye bir anlayışı olmadığını ‘siyasete ne verebilirim’ anlayışında olduğunu kaydeden Küçükkavukcu, açıklamasında şunları ifade etti:

BAŞARI DİLEDİ

“Örgütüm ilçe başkanı olarak daha faydalı olacağımı düşündü, bizlere görev verdi, ben de aldığım görevin sorumluluğunu bilerek hareket ettim. Göreve geldiğimizden bu güne kadar partimizi her alanda en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. O günden bu güne çok yol kat ettik ve partimizin çıtasını en üst seviyeye yükselttik. Yerel seçimin en iddialı partisi olarak gösteriliyorsak bunda öncelikle yönetimdeki arkadaşlarımın ve bizlere inanan partililerimizin çabası sayesinde olmuştur. Bunun yanında kısa sürede bir parti içi ön seçim, iki genel seçim, bir referandum, iki ilçe kongresi geçirdik. Tüm bu süreçlerde uzlaşıyı ve istişareyi esas aldık, hiçbir partilimizi ve vatandaşımızı kırmamaya özen gösterdik. Bundan sonraki süreçte bize düşen gerek ilçe başkanı gerekse yönetimde görev almak isteyen arkadaşlarımızın demokratik bir ortamda yarışmaları için gerekli hassasiyeti göstermek olacaktır. Bugüne kadar bana inanan, destek olan başta ilçe yöneticilerim olmak üzere örgütümüzün çok değerli üyelerine teşekkür ediyorum. Aday olacak partililerimize şimdiden başarılar dilerim.” (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz