CHP Finike’de Tutal güven tazeledi | Körfez Gazetesi
Bakan Çavuşoğlu Manavgat’tan vurdu

Bakan Çavuşoğlu Manavgat’tan vurdu

Türkiye’nin en yaşlı ve en  genç adayları CHP Antalya’da

Türkiye’nin en yaşlı ve en genç adayları CHP Antalya’da

HDP’de birinci sıra adayı Kemal Bülbül

HDP’de birinci sıra adayı Kemal Bülbül

Yılan için mahalleyi yakıyordu

Yılan için mahalleyi yakıyordu

Denizde inek ölüsü

Denizde inek ölüsü

CHP Finike’de Tutal güven tazeledi
CHP Finike’de Tutal güven tazeledi

CHP Finike Kadın Kolları kongresinde Hülya Tutal, yeniden başkan seçildi. CHP Finike Kadın Kolları kongresi ilçe binasında gerçekleştirildi. Kongreye CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Kadın Kolları İlçe Başkanı Hülya Tutal, Antalya il ve Finike ilçe yönetim kurulu üyeleriyle kadın üyeler katıldı. Divan başkanlığına İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci’nin seçildiği kongre saygı duruşu […]

CHP Finike Kadın Kolları kongresinde Hülya Tutal, yeniden başkan seçildi. CHP Finike Kadın Kolları kongresi ilçe binasında gerçekleştirildi. Kongreye CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Kadın Kolları İlçe Başkanı Hülya Tutal, Antalya il ve Finike ilçe yönetim kurulu üyeleriyle kadın üyeler katıldı. Divan başkanlığına İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci’nin seçildiği kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Başka adayın olmadığı kongrede blok listeyle seçime gidildi. Divan heyeti oluşturulduktan sonra İlçe Kadın Kolları Başkanı Başkan Hülya Tutal, görev süresince, yönetim ve kadın üyelerle birlikte gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi aktardı. Daha sonra gerçekleştirilen seçimde Hülya Tutal, kadınların güvenoyunu alarak yeniden başkan seçildi.

SIKINTILI BİR SÜREÇ

Kongrede kadın üyelere seslenen İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirterek, kadınlara her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunu söyledi. Deveci, “Bir algı var biliyorsunuz ‘Bu hükümeti kadınlar getirdi’ denildi. Ben inanıyorum bu hükümeti yine biz kadınlar devireceğiz. 5 Aralık’ta Türkiye’de bir şey oldu. 50 binden fazla kadın Ankara’da bir araya geldi ve bir ses verdi” dedi. Başkan seçilen Hülya Tutal da Türkiye’nin adaletsizlik, yolsuzluk sancıları içinde olduğunu, son 10 yılda kadın cinayetlerinin arttığını vurguladı. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ilan
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz