Çalımbay'ın Takımı | Körfez Gazetesi
Güney Kore’ye kültür gezisi

Güney Kore’ye kültür gezisi

İspanyol piyanist büyüledi

İspanyol piyanist büyüledi

Aytemiz Alanyaspor 3 puana tek golle ulaştı

Aytemiz Alanyaspor 3 puana tek golle ulaştı

Kınıkspor deplasmanda galip

Kınıkspor deplasmanda galip

Agora kapılarını açtı

Agora kapılarını açtı

Çalımbay’ın Takımı
 • Savaş DenizAşula
  • Savaş Deniz Aşula
  • savasasula@gmail.com
  • 6 Kasım 2017 - 10:12:19

Diğer Yazılar

Önce hakemden başlayalım; Arda Kardeşler son yıllarda Antalya’ya gelen hakemlerin en adaletlisiydi tek kelime ile bravo. Sonra genç futbolcu Harun’a değinelim;

ürkek oynama Harun yeteneklerini konuştur, milli takıma yükselecek performans ve fizik sende var, orta sahanın beyni olacaksın dinamo gibi çalışman, ileri geri oynaman lazım, nedense korkak oynuyorsun korkma sorumluluk al göreceksin ki başaracaksın.

Daha sonra da Nasri ve Menez’i ele alalım; Nasri sakat oynamadı, oynasaydı belki de Menez gibi yuhalanacaktı evet Menez yuhalandı ceza sahası içinde kaleciyle karşı karşıya kalıp şut çekmekten aciz kalırsan tabi ki yuhalanırsın üstelik son yarım saatte oyuna girmişsin, bir futbolcu bu kadar güçsüz ve formsuz olabilir mi? Kariyerinde Avrupa’nın büyük takımları varmış. Bize ne ondan bize formanın hakkını verecek yetenekler lazım.

Maça gelince Karabük’ü yine Eto’o’nun şık iki golüyle 2-1 yendik. Her hafta bıkmadan yazacağım bu adam olmasa ne yapacağız diye. Galibiyet güzel de oynanan futbol iç açıcı değil.Tehlike sinyalleri veriyor, zaman lazım dediler. Ne zamanı neredeyse ilk yarı bitecek. Hadi bakalım yine 15 günlük bir ara var bari bu son fırsatı iyi değerlendirin. Çünkü sığınacak mazeretiniz de kalmıyor.

İzlenimim o ki; bu takım yeterince çalışmıyor veya çalıştırılmıyor, yıldız diye alınanların da takıma hiç bir katkısı yok çünkü hepsi sakat ve dökülüyor.Basından öğrendiğimiz kadarıyla Çalımbay, bu transferlere ‘dengeleri bozar’ vb. nedenlerle zamanında karşı çıkmış ancak sözünü dinletememiş.Neticede gitti şimdi Trabzonspor’u çalıştırıyor.Yetenek onda olmasa Trabzon onu alır mıydı? Sadece buradan hareket edersek bile Çalımbay’ın haklılığı ortaya çıkıyor. Sonuçta Karabük’ü yenen de onun sahaya sürdüğü kadro değil mi? Son söz kulüp başkanı olmakla hoca olmak ayrı şeyler.iyi haftalar…

Diğer Yazılar

 • Etiketler
 • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz