Büyükşehir ‘Sosyal Kart’ dağıttı | Körfez Gazetesi
Girişimcilerin gözdesi ‘solucan gübresi’

Girişimcilerin gözdesi ‘solucan gübresi’

CHP’den Gençlik Çalıştayı

CHP’den Gençlik Çalıştayı

Yaşlılar Haftası etkinliği

Yaşlılar Haftası etkinliği

Şeker Portakalı Çocuk Etkinliği

Şeker Portakalı Çocuk Etkinliği

Uluslararası Hidrojen Teknolojileri Kongresi

Uluslararası Hidrojen Teknolojileri Kongresi

Büyükşehir ‘Sosyal Kart’ dağıttı
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 9 Kasım 2017 - 11:17:30
Büyükşehir ‘Sosyal Kart’ dağıttı

    Büyükşehir Belediyesi, en önemli sosyal projelerinden biri olan ‘Sosyal Kart’ ile Antalyalılara zor günlerinde destek olmaya devam ediyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Kumluca İlçesi’nde, sosyoekonomik açıdan ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar belirlenerek Sosyal Kart desteği yapılıyor. Sosyal Kartla, dar gelirli aileler, gıda, temizlik, kırtasiye gibi ihtiyaçlarını istedikleri marketten temin edebiliyor. ELEKTRİK VE SU […]

 

 

Büyükşehir Belediyesi, en önemli sosyal projelerinden biri olan ‘Sosyal Kart’ ile Antalyalılara zor günlerinde destek olmaya devam ediyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Kumluca İlçesi’nde, sosyoekonomik açıdan ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar belirlenerek Sosyal Kart desteği yapılıyor. Sosyal Kartla, dar gelirli aileler, gıda, temizlik, kırtasiye gibi ihtiyaçlarını istedikleri marketten temin edebiliyor.

ELEKTRİK VE SU PARASI ÖDENEBİLECEK

Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran ‘Sosyal Kart’ projesiyle bir elin verdiğini diğeri görmeden vatandaşlara hizmet etme imkanı bulduklarını söyledi. Evran, şöyle konuştu: “Kumluca’da iki yılda 41 mahallede ihtiyaç sahibi toplam 446 aileye ‘Sosyal Kart’ dağıttık. Sosyal kart ile ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşlarımız ihtiyacı olan temel ürünleri istediği marketlerden karşılayabileceği bir sistem oluşturduk. Ayrıca vatandaşlarımız bu kartlarla elektrik ve su faturaları da ödeyebilecekler. Bu projenin mimarı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür ederim.” (DHA)

Birinci sayfa

ANTALYA, (DHA) – ANTALYA Büyükşehir Belediyesi sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı olan vatandaşlara ‘Sosyal Kart’ desteğini sürdürüyor. Kumluca’da 446 aile ‘Sosyal Kart’ ile ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz