Burs için kermes | Körfez Gazetesi
Alanya’da terör operasyonu: 11 gözaltı

Alanya’da terör operasyonu: 11 gözaltı

Antalya sokaklarına 5 bin turunç fidanı

Antalya sokaklarına 5 bin turunç fidanı

ANTGİAD’ın yeni üyeleri

ANTGİAD’ın yeni üyeleri

Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

Kalp kapakçığı değişti, hayata tutundu

20 yıl sonra yakalandı

20 yıl sonra yakalandı

Burs için kermes
Burs için kermes

ULUSLARARASI Kadınlar Dayanışma Derneği (IWSA) Antalya Şubesi’nce burs verilen üniversite öğrencileri için ‘Yeni Yıl Şenliği’ adıyla 17 Aralık’ta kermes düzenlenecek. IWSA Antalya Şubesi yönetim kurulu ve üyeler, ‘El Ele Verelim’ sloganıyla üniversite öğrencilerine burs vermek amacıyla 17 Aralık Pazar günü Akra Otel’de kermes düzenleyecek. Dernek binasında da az kullanılmış ve yeni kıyafet, ayakkabı, çanta, kıyafet […]

ULUSLARARASI Kadınlar Dayanışma Derneği (IWSA) Antalya Şubesi’nce burs verilen üniversite öğrencileri için ‘Yeni Yıl Şenliği’ adıyla 17 Aralık’ta kermes düzenlenecek. IWSA Antalya Şubesi yönetim kurulu ve üyeler, ‘El Ele Verelim’ sloganıyla üniversite öğrencilerine burs vermek amacıyla 17 Aralık Pazar günü Akra Otel’de kermes düzenleyecek. Dernek binasında da az kullanılmış ve yeni kıyafet, ayakkabı, çanta, kıyafet üstü aksesuar, küçük ev tipi elektrikli aletlerini satışa sunan dernek üyeleri, “Kermesimizin sloganlarından biri de ‘Bir çocuk da sizin katkılarınızla okusun’ oldu” dedi.

EL SANATLARI KURSU

IWSA Antalya Şubesi Başkanı İclal Dağlı, ‘Haydi Kızlar Okula’ gibi birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer aldıklarını hatırlattı. Derneğin 13 dar gelirli üniversite öğrencisinin eğitim-öğretim masraflarını üstlendiğini belirten Dağlı, “Ayrıca ihtiyaç sahibi engelli bireylerimize tekerlekli sandalye satın alıyoruz, lösemili hastaların tedavileriyle ilgileniyoruz, evlenme çağındaki gençlerimize eşya desteğinde bulunuyoruz, kenar semt ve köy okullarına kütüphane kuruyoruz, yabancı dil öğrenme, genç kız ve ev hanımlarına yönelik el sanatları kursları açıyoruz” dedi.

RENKLİ DAKİKALAR

İclal Dağlı, Akra Otel’de açılacak kermeste el emeği, göz nuruyla üretilmiş kıyafet, kıyafet üstü aksesuar, dekoratif ve hediyelik deri, keçe işleme, takı tasarımı, seramik duvar panosu, mis sabun, jel mum, resim ve daha birçok dallarda çalışmaların yer alacağı satış stantların yer alacağını söyledi. Antalyalıları alışveriş yapmaya davet eden İclal Dağlı, kermesin hediye çekilişi, Metin Çiçek Fasıl Grubu’nun müzik dinletisi ve yarışmalarla renklendirileceğini de söyledi. (DHA)

 

  • Etiketler
  • Yorumla
ARŞİV
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz